|

شایعات خنده دار درباره فرهاد مجیدی و استقلال

مجیدی این روز‌ها کار سختی پیش رو دارد، چون هنوز فصل شروع نشده، شایعات زیادی درباره همکاری یا عدم همکاری او با استقلال به گوش می‌رسد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال با تغییر کادر مدیریتی تا حدودی به آرامش رسیده و حالا به نظر می‌رسد با یکی دو خرید دیگر، مهیای شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر می‌شود. در این میان البته اتفاق مهمی هم رخ داده و مصطفی آجرلو، مدیرعامل جدید باشگاه با تمدید قرارداد فرهاد مجیدی، پیام روشنی برای کادر فنی استقلال فرستاده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، با این وجود، اما به نظر می‌رسد سرمربی استقلال این روز‌ها کار سختی پیش رو دارد، چون هنوز فصل شروع نشده، شایعات زیادی درباره همکاری یا عدم همکاری او با استقلال به گوش می‌رسد. البته که تعدادی از این شایعات آن قدر عجیب است که بیش از باورپذیری، خنده دار به نظر می‌رسند!

تازه‌ترین موضوعی که درباره فرهاد مجدی عنوان شده این است که در قرارداد او بندی گنجانده شده که اگر در نیم فصل اول سه شکست بخورد، از کار برکنار می‌شود و سرمربی جدیدی به استقلال می‌آید. این موضوع از آن جهت بحث برانگیز است که اگر قرار به اعمال چنین بندی در قرارداد فرهاد مجیدی بود چه نیازی به تمدید قرارداد او با استقلال به مدت ۳ سال است؟ مدیری که نمی‌خواهد نیم فصل به مجیدی فرصت بدهد، چه نیازی به تمدید قرارداد او دارد؟

از این گذشته، با فرض پذیرش چنین شایعه ای، اگر فرهاد مجیدی و استقلال در نیم فصل سه بار شکست بخورند و رقبا، ۴ شکست بیاورند تکلیف چیست؟ آیا فرهاد مجیدی باز هم اخراج می‌شود؟ اگر فرهاد مجیدی با سه شکست صدرنشین شود و یا در بین سه تیم بالای جدول باشد و اختلاف امتیازی اش با آن‌ها یکی دو امتیاز باشد، باز هم فرهاد مجیدی اخراج می‌شود؟

به نظر می‌رسد مطرح شدن چنین شایعات خنده داری درباره فرهاد مجیدی و استقلال بیش از آنکه به واقعیت نزدیک باشد برای برهم زدن تمرکز کادرفنی و مدیریتی باشگاه استقلال باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه