|

رشید مظاهری بالاخره سکوتش را شکست

رشید مظاهری دروازه بان فصل پیش استقلال با انتشار پستی شایعات بازگشتش به این تیم را قوت بخشیده است.

لینک کوتاه کپی شد

رشید مظاهری قرار است به استقلال برگردد؟ این موضوعی است که در هفته‌های اخیر زیاد درباره اش حرف زده شده، ولی پاسخ روشنی برایش پیدا نمی‌شد. دلیلش این بود که مظاهری سکوت کرده بود و کسی خبر نداشت تصمیم واقعی اش چیست. او در آستانه اردوی امارات و پیش از بازی حساس با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، قراردادش را با استقلال به صورت یکطرفه فسخ کرد. اگرچه می‌گفتند در اعتراض به نگرفتن مطالبات مالی اش چنین تصمیمی گرفته، ولی بعد‌ها خودش گفت که اختلاف نظر با مدیریت باشگاه، دلیل اصلی فسخ قراردادش با استقلال بوده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، با جدایی احمد مددی از استقلال و آمدن مصطفی آجرلو، مدیربرنامه‌های رشید مظاهری از علاقه موکلش به بازگشت حرف زد، ولی شایعه شد که فرهاد مجیدی از دست رشید دلخور است و او را نمی‌خواهد. در تمامی این مدت، اما رشید مظاهری سکوت کرده و حرفی نمی‌زند. با این حال آخرین خبر‌ها درباره رشید این بود که به مدیربرنامه هایش گفته اگر کار‌های بازگشتش به استقلال جور نشده، به پیشنهاد خارجی اش رسیدگی کند و از لیگ ایران جدا شود.

حال کمی نزدیک به ۴۸ ساعت بعد از آن خبر، رشید مظاهری بالاخره سکوتش را شکست و با انتشار پستی معنادار درباره استقلال، فرهاد مجیدی و مصطفی آجرلو از بازگشتش به این تیم خبرداده است. او گفته است که قلبش به عشق استقلال می‌تپد و در انتها هم با اشاره به ۲ ستاره بودن استقلال برای هواداران این تیم دلبری کرده است.

متن اینستاگرامی رشید مظاهری را از نظر می‌گذرانید: «سلام به هواداران عزیز و دوست داشتنی که مالکان اصلی باشگاه بزرگ استقلال هستند. ‎بعد از این مدت سکوت؛ احساس کردم هنوز در فضایی ناجوانمردانه و به دور از حقیقت‌ها و واقعیت‌ها مطالبی عنوان می‌شود که می‌خواهند با احساس هوادار و در مقابل با آبرو و اعتبار خودم و خانواده ام بازی کنند و، اما همچنان با سکوتم سعی کرده ام و سعی میکنم آرامش تیم و هوادار را بهم نزنم ‎و فقط به اتفاقات تلخ و حواشی مدیریت قبلی می‌توانم اشاره کنم که با تمام وجود مسبب و باعث و بانی تمام حواشی، اختلاف و فاصله‌ها بودند بدون آنکه من عامدانه نقشی در این فاصله گرفتن‌ها داشته باشم ‎اما با تمام وجودم همیشه در کنار هواداران آبی دل بوده ام و قلبم به عشق نام بزرگ استقلال میتپد.

‎ضمن تبریک به سردار آجرلو از ایشان ممنونم در همین روز‌های کمی که به خانواده بزرگ استقلال پیوسته آرامش و انگیزه و امید را به این جمع میلیونی برگردانده و ممنونم از فرهاد مجیدی عزیز که همیشه دغدغه اش روز‌های خوب و درخشان برای استقلال بزرگ بوده است

‎و در پایان حرف قلبم این است که خودم و خدای خودم می‌داند که این مدت چه فشار‌هایی را تحمل کردم.

‎هیچ نامی بزرگتر از استقلال و هواداران استقلال نیست

به امید درخشش و سرفرازی استقلال دو ستاره»

capture_0

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه