|

تعویض عجیب نوراللهی در آستانه بازی ایران و امارات؛ ماجرا چیست آقای مهدی علی؟!

نیمکت نشینی‌ها و تعویض‌های نورالهی در الاهلی امارات شائبه‌هایی در آستانه بازی تیم ملی ایران و تیم ملی امارات به وجود آورده است.

لینک کوتاه کپی شد

 رفتار مهدی علی، مربی تیم فوتبال شباب الاهلی امارات با احمد نورالهی هرگز خوب نبوده و این مربی چندان از هافبک ملی پوش تیم ملی ایران در ترکیب تیمش بهره نمی‌گرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز»، علاوه بر نیمکت نشینی‌های متعدد که منجر به بروز شایعه جدایی نورالهی از تیم الاهلی شد، در جریان آخرین بازی این تیم مقابل الوصل در لیگ امارات در حالیکه شباب الاهلی در ۴۵ دقیقه نخست کاملا برتر از میزبان خود بود، اما تعویض بین دو نیمه نوراللهی و به میدان آمدن عزیز جان گانیف، باعث شد الوصل نبرد‌های میانه میدان را برنده شود و شباب الاهلی به جز یک بار و روی یک کرنر ارسالی، دیگر نتوانست دروازه میزبان را تهدید کند و در نهایت بازی را واگذار کرد.

این تصمیم‌ها شائبه اینکه مربیان تیم الاهلی برای کاهش آمادگی و روحیه یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم ملی ایران در آستانه بازی با تیم ملی امارات در رقابت انتخابی جام جهانی در قاره آسیا، تلاش می‌کنند را به اوج رسانده و برخی براین باورند اماراتی‌ها کوششی پنهان در راه از بین بردن تعادل روانی نورالهی دارند تا تیم ملی کشورشان در بازی ۱۵ مهرماه مقابل تیم ملی ایران، سود ببرد.

البته مهدی علی که اصالتا ایرانی و اهل شهرستان لار است پاسخی به این شائبه‌ها نداده و اعلام کرده به نورالهی نیاز دارد، اما رفتار او در هفته‌های اخیر نگرانی‌های بسیاری را در مواجهه با ملی پوش ایرانی باشگاه الاهلی به وجود آورده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه