|

(عکس) طارمی بهترین لژیونر هفته فوتبال آسیا شد

مهدی طارمی در نظرسنجی انتخاب بهترین لژیونر فوتبال آسیا در هفته گذشته، با اختلاف فراوان در رتبه نخست قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو پس از درخشش در دیدار برابر ژیل ویسنته و گل فوق العاده ای که از میانه میدان به ثمر رساند، در لیست کاندیدهای بهترین لژیونر آسیایی شاغل در اروپا طی هفته گذشته بود که پس از پایان رأی گیری، طارمی با قاطعیت و کسب نزدیک به 86 درصد آراء، عنوان بهترین بازیکن هفته آسیا را از آن خود کرد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ورزش سه، وب سایت رسمی AFC درخصوص عملکرد طارمی با یک گل زده و 91 درصد پاس صحیح نوشته بود: یکی از گل‌های پُرتعداد طارمی در دو سال گذشته مقابل ژیل ویسنته به ثمر رسید که کمتر گل او مانند این گل بود. قطع توپ فوق‌العاده با شوت 45 یاردی زیبا ادامه یافت که اوج توانایی یک مهاجم را نشان می‌داد. این گل را باید دید تا باور کرد.

Untitled

تاکومی مینامینو (لیورپول، ژاپن)، تاکهیرو تومیاسو (آرسنال، ژاپن)، سون هیونگ‌مین (تاتنهام، کره‌جنوبی)، سام کر (تیم بانوان چلسی، استرالیا)، تامکا یالوپ (تیم بانوان وستهام، استرالیا)، یوکیناری سوگاوارا (آلکمار، ژاپن)، هوانگ اوی‌جو (بوردو، کره‌جنوبی)، کامرون دولین (هارت آو میدلوتیان، استرالیا) و شخزود اوبیداللائف (انرژتیک مینسک، ازبکستان)، سایر نامزدهای عنوان بهترین لژیونر هفته گذشته قاره کهن بودند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه