|

روزهای برزخی محمد رشید مظاهری

مظاهری به دلیل بازی نکردن در تیم استقلال طی پنج ماه گذشته جایگاه ثابتش در تیم ملی را هم از دست داده است.

لینک کوتاه کپی شد

دروازه‌بان اصلی استقلال در فصل گذشته که اکثر بازی‌های لیگ را برای تیم استقلال به میدان رفت پس از پایان مسابقات فصل پیش با اعلام عدم نیاز باشگاه نسبت به همکاری اش، باز هم در تمرینات تیم استقلال شرکت کرد تا اینکه پس از یک مشاجره لفظی با احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال به سازمان لیگ رفت و قراردادش را فسخ کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، مظاهری در آن برهه ادعا می‌کرد از چند تیم مطرح دیگر برتری پیشنهاد دارد اما با گذشت بیش از دو هفته از آن تاریخ این بازیکن همچنان بلاتکلیف و بدون تیم مانده است.

با توجه به شرایط تیم‌های مدعی و مطرح بالای جدولی و این که هر یک از آنها دروازه بان اصلی خود را می‌شناسند و نیازی به جذب دروازه‌بان ندارند تنها تیمی که بین مدعیان فصل بیست و یکم می‌تواند این دروازه بان را در اختیار داشته باشد استقلال است که البته از شواهد و قرائن کاملا مشخص است که فرهاد مجیدی علاقه ای به همکاری با محمد رشید مظاهری ندارد و اگر به استقلال برگردد دیگر اعتبار قبلی‌اش را هم نخواهد داشت و ممکن است جایگاه اصلی‌اش را از دست بدهد.

مظاهری به دلیل بازی نکردن در تیم استقلال طی پنج ماه گذشته (که مدتی به دلیل مشکلات مالی حاضر به انجام تمرینات نمی‌شد و در مسابقات غیبت داشت) جایگاه ثابتش در تیم ملی را هم از دست داده و در روزهای حساس اردوهای تیم ملی در جمع نفرات دعوت شده از سوی دراگان اسکوچیچ هم قرار ندارد.

کاملا مشخص است که این دروازه‌بان شرایط برزخی را سپری می‌کند و اگر مظاهری را فصل بعد در یکی از تیم‌های پایین جدولی ببینیم چندان نباید تعجب کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه