|

یک گام تا بازگشت روزبه چشمی به استقلال

روزبه چشمی مدافع فصل قبل تیم ام‌صلال برای عقد قرارداد با استقلال باید به ایران بیاید و به جمع شاگردان فرهاد مجیدی بپیوندد.

لینک کوتاه کپی شد

از مدت‌ها قبل بحث حضور روزبه چشمی در استقلال وجود داشته است. مدافع سابق آبی پوشان که سال گذشته به ام صلال قطر رفت، چندی قبل از این تیم جدا شد و حالا مد نظر مجیدی برای بازگشت به استقلال است. مدیربرنامه‌های چشمی در زمان مدیریت قبلی استقلال مذاکراتی را با آنها داشت و توافقاتی نیز حاصل شد اما حالا با حضور مدیریت جدید مذاکرات دوباره باید انجام شود.

به گزارش«شایانیوز»، در این خصوص مجیدی خودش با چشمی شخصا صحبت کرده و توافقات اولیه برای حضور او در جمع آبی پوشان انجام شده است. از طرفی مدیربرنامه‌های او نیز با مدیران باشگاه صحبت‌هایی داشته است. حالا تنها مشکل برای عقد قرارداد این مدافع که سابقه بازی در جام جهانی را نیز دارا است، عدم حضور او در تهران است. چشمی هم اکنون خارج از کشور است و قرار شده طی دو سه روز آینده برگردد و رسما پای میز مذاکره با مسئولان استقلال بنشیند.

اگر مشکل خاصی پیش نیاید این بازیکن باتجربه هم به جمع شاگردان فرهاد مجیدی برای لیگ بیست و یکم اضافه خواهد شد. منتهی توافق نهایی و امضای قرارداد او منوط به بازگشت این بازیکن به ایران است. به نظر می‌رسد طی دو سه روز آینده چشمی به ایران برگردد و با عقد قرارداد رسمی کارش را با آبی پوشان استارت بزند.

مساله دیگر درباره چشمی این است که او از دو باشگاه قطری پیشنهاد‌هایی دریافت کرده و در حال مذاکره با آنها است که باید دید طی روزهای آینده نتیجه این مذاکرات چه خواهدشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه