|

انتقاد از سرمربی الاهلی؛ اگر قائدی را نداشتی، چه می‌کردی؟

قائدی سوژه انتقاد از مهدی علی سرمربی الاهلی شده و معتقدند تیم مهدی علی هیچ تاکتیک مشخصی برای گلزنی ندارد و فقط قائدی حریف را می ترساند.

لینک کوتاه کپی شد

در هفته ششم لیگ امارات، شباب الاهلی که مهدی قائدی و احمد نوراللهی را در اختیار دارد با یک گل از الوصل شکست خورد تا تاکتیک مهدی علی سرمربی شباب الاهلی برای این بازی، مورد نقد طرفداران الاهلی و منتقدان سرمربی این تیم قرار بگیرد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، منتقدان سرمربی الاهلی عقیده دارند تیم مهدی علی هیچ تاکتیک مشخصی برای گلزنی ندارد و تنها راه این تیم برای ایجاد خطر روی دروازه حریفانش، مهدی قائدی است که با استفاده از تکنیک فردی‌اش، برای خودش موقعیت ایجاد می‌کند.

مهدی1

انتقادها از سرمربی شباب الاهلی، فقط به وابستگی بیش از حد این تیم به قائدی محدود نمی‌شود و از دید منتقدان مهدی علی، این مربی بعد از گذشت 6 هفته از فصل جدید لیگ امارات هنوز نتوانسته ترکیب مورد نظرش را پیدا کند و از طرف دیگر تعویضهای او هم کمکی به تیمش نمی‌کند.

تکیه شباب الاهلی به مهدی قائدی مورد توجه  کارشناس شبکه تلویزیونی  ADSportsTV هم قرار گرفته و فهد علی در بخشی از تحلیلش از بازی شباب الاهلی و الوصل به این نکته اشاره کرده که مهدی قایدی تنها تاکتیک الاهلی برای رسیدن به دروازه حریفانش است و اگر این بازیکن در زمین نباشد، معلوم نیست تکلیف این تیم برای گلزنی چه خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه