|

با تغییر رئیس صدا و سیما عادل به تلویزیون برمی‌گردد؟

با تغییر رییس سازمان صدا و سیما انتظار تغییرات در سیاست‌های این نهاد و بازگشت برخی چهره‌های کنار گذاشته شده وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

سرانجام پس از چند روز گمانه‌زنی در خصوص تغییرات در رأس ریاست سازمان صدا و سیما، دقایقی قبل پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از انتصاب پیمان جبلی به جای عبدالعلی علی عسگری رئیس پیشین این سازمان خبر داد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با پایان یافتن دوره مسئولیت علی‌ عسگری در سازمان صداوسیما با تشکر از تلاش های خستگی‌ناپذیر ایشان در حکمی پیمان جبلی را به ریاست آن سازمان منصوب و بر مواردی همچون «ارتقاء سطح آگاهی و معرفت عمومی»، «هدایت فرهنگی»، «تقویت روحیه و احساس هویت ملی و انقلابی»، «پراکندن امیدو نشاط» و «ترویج سبک زندگی اسلامی- ایرانی» به‌ عنوان اولویت‌های کاری رسانه ملی در دوره جدید تأکید کردند.

جبلی پیش از این معاون برون‌مرزی صداوسیما بود و همچنین سوابق معاونت خبر رسانه ملی، عضویت در هیئت علمی دانشگاه صداوسیما، معاونت رسانه‌ای دبیر شورای عالی امنیت ملی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در تونس، مدیرکلی اخبار داخلی واحد مرکزی خبر و مدیرکلی اخبار شبکه العالم را در کارنامه‌اش دارد. با تغییرات در ریاست سازمان صدا و سیما انتظار این می‌رود که سیاست‌های این سازمان هم دچار تغییراتی شود.

باید دید شایعات اخیر مبنی بر بازگشت برخی چهره‌های مطرح و باسابقه این سازمان از جمله عادل فردوسی‌پور که در زمان ریاست علی عسگری کنار گذاشته شدند تحقق می‌یابد. باید دید تصمیم ریاست جدید سازمان در این خصوص چیست. با توجه به مقبولیت بالایی که فردوسی‌پور دارد بازگشت او به عرصه گزارشگری و حتی بازگشت برنامه نود به کنداکتور می‌تواند اتفاق جالب و جذابی باشد و در همین راستا باید منتظر تصمیم ریاست جدید سازمان باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه