|

آخرین خبرها از تعیین تکلیف بسکتبالیست‌های خاطی

رییس کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال گفت: هیچ مماشاتی در واکنش به تخلفات نداریم و با همه خاطیان برخود خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

منصور اردستانی درخصوص آرای کمیته انضباطی در ممورد محمد جمشیدی و ارسلان کاظمی به دلیل عقد قرارداد با دو باشگاه مختلف و شکایت باشگاه‌ها از این دو بازیکن ملی‌پوش اظهار داشت: آرای نهایی درمورد جمشیدی و کاظمی ابلاغ شد و طی چند روز آینده احکام انضباطی در خصوص این دو پرونده از طریق سایت فدراسیون منتشر خواهد شد. موارد مربوط به این بازیکنان به صورت دقیق در آئین نامه آمده و چیز مبهمی در این خصوص نبوده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از میزان، رییس کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال در واکنش به اتفاقات حاشیه‌ای در فرودگاه امام خمینی (ره) هنگام بازگشت تیم ملی از ژاپن، خاطرنشان کرد: درخصوص این پرونده ۴ نفر به عنوان محکومان اصلی شناخته شدند و آرای انضباطی برای این چهار نفر صادر شده است، اما باتوجه به اینکه این رای قابل تجدید نظر خواهی بوده باید پس از تشکیل جلسه در کمیته استیناف رای نهایی در سایت فدراسیون منتشر شود. هیچ مماشاتی در مقابله با تخلفات نداریم و با همه خاطیان برخود خواهد شد.

وی افزود: برای انتشار خبر محکومیت خاطیان پرونده فرودگاه نیاز بود که برخی نهاد‌های قضایی نیز نظر خود را بدهند و نیاز به استعلام نظر نهاد‌های امنیتی هم بود تا سپس رای نهایی صادر شود. چرا که این موضوع فقط مربوط به ورزش نبوده و لازم است برخی ملاحظات داخلی هم رعایت شود.

اردستانی در پایان درمورد پروند‌های انضباطی لیگ برتر بانوان گفت: چند مورد شکایت داشتیم که مربوط به مطالبات بازیکنان ایرانی از چند تیم باشگاهی است که در اسرع وقت آرای انضباطی این شکایت‌های نیز صادر و ابلاغ خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه