|

محرومیت ۲ ماهه بعد از دعوا با سرمربی سابق تیم ملی!

۲ بازیکن ملی پوش بسکتبال کشورمان به دلیل تخلف در عقد قرارداد از سوی کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال نقره داغ شدند.

لینک کوتاه کپی شد

ارسلان کاظمی و محمد جمشیدی، ملی پوشان بسکتبال کشورمان برای فصل جدید با رفتاری غیر حرفه‌ای با ۲ باشگاه قرارداد بستند. کاظمی ابتدا با ذوب آهن قرارداد بست و بعد از آن از مهرام تهران سر درآورد. محمد جمشیدی، کاپیتان دوم تیم ملی بسکتبال کشورمان هم ابتدا با گرگانی‌ها تمدید کرد و بعد از آن به درخواست شاهین طبع، سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم با این تیم قرارداد بست. بعد از شکرآب شدن رابطه جمشیدی و شاهین طبع در المپیک، این بازیکن تصمیم گرفت در گرگان بماند. بعد از این اتفاقات ۲ باشگاه ذوب آهن و شهرداری گرگان که از ابتدا با این بازیکنان قرارداد داشتند به کمیته انضباطی شکایت کردند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال نیز در بررسی‌های صورت گرفته در خصوص این ۲ بازیکن رای خود را صادر کرده است که جریمه سنگین این ۲ بازیکن را به همراه دارد. منصور اردستانی، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال در گفت وگو با خبرنگار ما در خصوص جریمه محمد جمشیدی و ارسلان کاظمی گفت: ما تمام مستندات را بررسی کردیم. تمام مدارک باشگاه‌ها علیه جمشیدی و کاظمی بود. این ۲ بازیکن رفتار غیر حرفه‌ای داشته اند که پس از بررسی‌های دقیق حکم این ۲ بازیکن صادر شده و محرومیت ۲ ماهه جمشیدی و کاظمی قطعی است.

او افزود: جمشیدی، بازیکن تیم بسکتبال شهرداری گرگان و کاظمی، بازیکن ذوب آهن اصفهان است. این ۲ بازیکن ضمن محرومیت ۲ ماهه از حضور در مسابقات لیگ برتر باید از تیم های شیمیدر قم و مهرام تهران عذرخواهی رسمی کنند. جمشیدی و کاظمی باید زیان‌های ۲ باشگاه شیمیدر و مهرام تهران را پرداخت کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه