|

این ستاره خارجی قرار است به کدام تیم بپیوندد؟

هافبک عراقی که در فوتبال ایران حضور داشت و پیراهن تیم های تراکتور، استقلال و نفت آبادان را برتن کرد، حالا دوباره به لیگ برتر ایران می آید.

لینک کوتاه کپی شد

سرمربی نفت مسجدسلیمان در نظر دارد هافبک عراقی نام آشنا را به ایران بیاورد. کرار جاسم هافبک عراقی که سال ها در فوتبال ایران حضور داشت و پیراهن تیم های تراکتور، استقلال و نفت آبادان را برتن کرد، حالا دوباره احتمال دارد به لیگ برتر ایران بیاید.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از اندیشه معاصر، کرار اولین بار توسط فراز کمالوند در زمان حضور این مربی در تراکتور به ایران آمد و عملکرد خوبش توجهات را به خود جلب کرد. او با این مربی به صنعت نفت آبادان هم رفت حالا با حضور کمالوند در نفت مسجدسلیمان هافبک عراقی مد نظر این مربی قرار گرفته است.

کرار ۳۴ ساله پیش از این عضو تیم پلیس عراق بود و از حدود یکسال پیش در تیمی عضویت نداشته است. باشگاه نفت مسجدسلیمان مذاکراتی را با این هافبک عراقی انجام داده و احتمال دارد او دوباره طی روزهای آینده به ایران بیاید.

حضور کرار جاسم در لیگ برتر البته منوط به صدور مجوز از سوی سازمان لیگ فوتبال با توجه به قوانین جدید خارجی‌ها است که نفتی ها امیدوارند این مجوز را بگیرند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه