|

بازگشت احتمالی رضا قوچان‌نژاد به دنیای فوتبال

بازگشت احتمالی گوچی به دنیای فوتبال قطعا خبر خوبی برای هوادارانش است بازیکنی که نقش بسیار مهمی در صعود تیم ملی به جام جهانی 2014 داشت.

لینک کوتاه کپی شد
1

 حدود 10 روز قبل بود که رسانه‌های هلندی اعلام کردند رضا قوچان‌نژاد مهاجم فصل گذشته تیم زووله هلند، دیگر نمی‌خواهد به عنوان بازیکن در مستطیل سبز فعالیتی داشته باشد. حالا و طبق ادعای یک صفحه توئیتری نزدیک به باشگاه اسپارتا روتردام، این احتمال وجود دارد که رضا گوچی، قید بازنشستگی! را بزند و دوباره به فوتبال برگردد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، بر اساس توئیت صفحه SpartaTransfers که اخبار مربوط به این باشگاه را پوشش می‌دهد، مصدومیت لنارت تای مهاجم آلمانی تیم روتردام ممکن است باعث دوری طولانی این بازیکن از میادین شود و در صورتی که این اتفاق قطعی شود، این باشگاه سراغ رضا قوچان‌نژاد خواهد رفت.

بازگشت احتمالی رضا گوچی به دنیای فوتبال قطعا خبر خوبی برای هواداران این بازیکن خواهد بود. بازیکنی که نقش بسیار مهمی در صعود تیم ملی به جام جهانی 2014 داشت و حالا باید منتظر ماند و دید که ظرف روزهای آینده چه خبر جدیدی درباره این مهاجم منتشر خواهد شد. آیا رضا قوچان‌نژاد به تیم سیزدهم لیگ هلند – اسپارتا در 7 هفته ابتدایی لیگ هلند، فقط یک برد کسب کرده – ملحق خواهد شد یا اینکه ترجیح می‌دهد دور از مستطیل سبز باشد؟

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی