|

بهبود شرایط استقلال بعد از تغییر مدیریت

باشگاه استقلال از آماده‌سازی تجهیزات مورد نیاز برای تمرینات تیم و مستقر شدن یک دستگاه آمبولانس در محل تمرین خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

تجهیزات مورد نیاز تمرینات تیم فوتبال استقلال در حال تهیه و آماده‌سازی است. به دلیل نبود برخی از امکانات اولیه در جلسات تمرین تیم استقلال، با دستور مدیریت جدید بلافاصله تجهیزات لازم تهیه شده است و باقیمانده آن تا پایان هفته در تمرینات تیم استقلال مستقر خواهد شد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از باشگاه استقلال، ابزار فنی تمرین، وسایل موردنیاز در رختکن مانند ماشین لباسشویی، دستگاه نوشیدنی‌ساز، ایجاد داروخانه کوچک در رختکن (پیش از این اعضای تیم پزشکی داروها را به دلیل نبود فضای مناسب هر روز با خود حمل می‌کردند) و از همه مهمتر ساماندهی باکیفیت تغذیه تیم به خصوص در تمرینات صبح و ظهر و روزهای ریکاوری از جمله اقدامات انجام شده است.

همچنین از فردا (چهارشنبه) در تمرینات تیم فوتبال استقلال یک دستگاه آمبولانس به صورت ثابت مستقر خواهد شد. جهت ایمنی و سلامتی اعضای تیم، از این پس یک دستگاه آمبولانس در جلسات تمرین تیم بزرگسالان مستقر می‌شود. ضرورت وجود آمبولانس در تمرینات جزو اصول اولیه و حرفه‌ای است اما تا پیش از این رویه معمول به گونه دیگری بوده است.

خبر دیگر اینکه، اقدامات لازم جهت اسکان و ایاب و ذهاب گابریله پین دستیار ایتالیایی فرهاد مجیدی انجام شد. گابریله پین قصد دارد تا زمان حضور خانواده‌اش در تهران در هتل مستقر باشد. به همین دلیل امروز اقدامات مربوط به تمدید قرارداد هتل و ایاب و ذهاب این مربی توسط بخش اجرایی باشگاه انجام شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه