|

چشمی جای خالی ریگی را پر می‌کند؟

اینطور که به نظر می‌رسد روزبه چشمی قرار است جانشین مسعود ریگی شود او احتمالا به عنوان یک مدافع، به استقلال بازمی گردد.

لینک کوتاه کپی شد

چند ساعتی می‌شود که مسعود ریگی سوژه یک خبر عجیب شده  است. خبری که بر اساس آن، مدیرعامل جدید باشگاه استقلال به دنبال بازگرداندن ریگی به این تیم است و با توجه به آنکه قرارداد این بازیکن با سپاهان در هیات فوتبال استان اصفهان ثبت نشده، آجورلو امیدوار است که چنین اتفاقی رخ دهد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، این خبر خیلی زود واکنش سپاهانی‌ها را در پی داشت و آنها خبر جدایی ریگی از جمع شاگردان محرم نویدکیا را تکذیب کردند. به موازات انتشار این خبر، صحبت از بازگشت احتمالی روزبه چشمی به استقلال مطرح شد. بازیکنی که از مدتها قبل اخباری درباره احتمال آبی‌پوش شدن مجدد او به گوش رسیده بود و امروز خبرگزاری فارس هم در گزارشی به این موضوع اشاره کرد.

در صورت صحت داشتن این خبر، به نظر می‌رسد چشمی گزینه فرهاد مجیدی برای پر کردن جای خالی ریگی باشد. درست است که آبی‌ها زبیر نیک‌نفس را به عنوان هافبک دفاعی جذب کردند اما گویا سبک بازی او و همچنین مهدی‌پور شباهتی به مدل بازی ریگی نداشته و این موضوع در دیدار مقابل الهلال کاملا به چشم آمد و به همین دلیل است که مجیدی دنبال بازیکنی است که بتواند مثل ریگی بازی هافبکهای حریف را خراب کند و حالا باید دید چشمی در صورت بازگشت به استقلال، می‌تواند جای خالی ریگی را در این تیم پر کند یا نه. البته که برخی رسانه‌ها معتقدند چشمی احتمالا به عنوان یک مدافع، به استقلال برخواهد گشت.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی