|

تمدید قراداد مجیدی عاقلانه بود؟

محمد مومنی گفت: دنبال تزریق آرامش به استقلال هستیم تا هواداران از نمایش‌های تیم محبوبشان لذت برده و همه چیز در زمین فوتبال مشخص می شود.

لینک کوتاه کپی شد

محمد مومنی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص احتمال حضور مظاهری و اسماعیلی اظهار داشت: اینکه رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی در تمرینات استقلال شرکت کنند یا نه به من ارتباط ندارد و در حیطه اختیارات من نیست.

به گزارش «شایانیوز» وی افزود: وظیفه هیات مدیره استقلال این است که شرایط و بستر لازم را فراهم کنند تا تیم به موفقیت برسد، باید یک تیم و گروه متحد باشیم. عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: دنبال تزریق آرامش به استقلال هستیم تا هواداران از نمایش‌های تیم محبوبشان لذت برده و همه چیز در زمین فوتبال مشخص می شود.

مومنی تصریح کرد: هیات مدیره استقلال همسو، همفکر و همدل هستند و این نقطه قوت مدیران ارشد استقلال است. این حرف‌ها بدان معنا نیست که اختلاف نظر وجود نداشته باشد نه اتفاقا اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی به یک نتیجه مشترک و واحد برسیم با تمام قدرت از آن حمایت می‌کنیم.

وی تاکید کرد: می‌خواهیم از فرهاد مجیدی و کادر فنی او حمایت کنیم تا وی دغدغه فکری نداشته باشد و تمام تمرکزش را روی مسائل فنی بگذارد. عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد: تمدید قرارداد فرهاد مجیدی عاقلانه‌ترین و بهترین کاری بود که از سوی مدیریت باشگاه استقلال صورت گرفت تا همه متوجه شوند باشگاه از سرمربی خود حمایت می‌کند.

مومنی در پایان با اشاره به انتخاب بیژن طاهری به عنوان سرپرست استقلال، گفت: بیژن طاهری از پیشکسوتان خوب استقلال بوده که سابقه مربیگری نیز در این تیم دارد و انتخاب شایسته‌ای از سوی آجورلو برای سرپرستی بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه