|

اطلاعات بازی پرسپولیس - پیکان با دستور یحیی محرمانه ماند

با دستور یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اطلاعاتی از بازی پرسپولیس و پیکان به بیرون درز پیدا نکرد.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل محمدی تاکید کرد هیچ گونه اطلاعاتی از بازی دیروز پرسپولیس و پیکان منتشر نشود. روز قبل بازی تدارکاتی پرسپولیس و پیکان برگزار شد و شاگردان گل محمدی در این دیدار تدارکاتی به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از طرفداری، با دستور یحیی گل محمدی ترکیب پرسپولیس در این بازی نامشخص ماند و سرمربی پرسپولیس از مدیر روابط عمومی باشگاه خواست هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص این بازی از سوی باشگاه منتشر نشود. به نظر می رسد یحیی همان ترفندی را به کار گرفته که پیش از این مقابل استقلال تاجیسکتان انتخاب کرده بود. تنها اطلاعی که از بازی روز گذشته منتشر شد، گلزنی حامد پاکدل بود.

در این بازی دو نکته جالب دیده شد که اولی گلزنی حامد پاکدل، مهاجم جدید تیم پرسپولیس بود و دیگری کاپیتانی وحید امیری. حامد پاکدل که برای دقایقی مقابل استقلال تاجیکستان به میدان رفت، در بازی دیروز تنها گل سرخپوشان را به ثمر رساند تا پای او هم به گلزنی باز شود.

ضمن این که عکس های محدودی که از این بازی منتشر شده نشان می دهد همچون بازی های تدارکاتی قبلی، سیدجلال حسینی بازوبند کاپیتانی را نبسته و این بار وحید امیری کاپیتان پرسپولیس مقابل پیکان بوده است. گفتنی است وحید امیری پنجمین کاپیتان سرخ ها در فصل آتی خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه