|

حضور آجرلو همان اتفاق خاص استقلال است؟

نامداری: تجربه و سابقه آجورلو به استقلال کمک می‌کند، پست معاون ورزشی باشگاه باید حفظ شود.

لینک کوتاه کپی شد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:خیلی از آدم‌هایی که فکر می‌کردیم برای استقلال کاری می‌کنند به باشگاه آمدند؛ اما اتفاق خاصی نیفتاد.

به گزارش «شایانیوز »، اشکان نامداری، در خصوص انتخاب تیم جدیدش در فصل لیگ بیست و یکم لیگ برتر اظهار داشت: چند پیشنهاد همکاری دریافت کرده‌ام؛ اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ام. باید ببینم در روز‌های آینده شرایط چطور پیش می‌رود.

وی در مورد انتخاب مدیرعامل جدید استقلال تصریح کرد: مصطفی آجورلو را از زمان باشگاه فتح می‌شناسم. وی آدم بسیار خوبی است. تجربه و سابقه آجورلو به استقلال کمک می‌کند. خیلی از آدم‌هایی که فکر می‌کردیم برای استقلال کاری می‌کنند به باشگاه آمدند؛ اما اتفاق خاصی نیفتاد. ببینیم در دوران آجورلو برای استقلال چه اتفاقی می‌افتد؟

پیشکسوت تیم استقلال پیرامون آخرین وضعیت همکاری مهدی پاشازاده با باشگاه استقلال، گفت: اینکه در مورد ادامه همکاری پاشازاده چه تصمیمی گرفته می‌شود اطلاعی ندارم و به عهده مدیرعامل تیم است. ممکن است حفظ یا برکنار شوند در هر حال به تصمیم آجورلو احترام می‌گذارم. اما در مورد پست معاون ورزشی باشگاه استقلال معقتدم این پست باید حفظ شود چرا که به استقلال کمک خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه