|

امید پرسپولیسی ها به کارگزار 200 میلیاردی!

کف رقم برای برگزاری مزایده مشخص نشده اما پیش‌بینی می‌شود حدود 200میلیاردتومان باشد که بخش عمده‌ای از مشکلات مالی پرسپولیس را حل خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بازیکنان پرسپولیس چه آنهایی که از فصل گذشته عضو تیم هستند و چه نفرات جدید هنوز پولی دریافت نکرده‌اند و در روزهای گذشته به نوبت به باشگاه رفته‌اند تا با مجید صدری، سرپرست مدیرعاملی دیدار کنند؛ برخی‌ دنبال افزایش رقم قرارداد هستند، قبلی‌ها پیگیر مطالبات فصل گذشته شده‌اند و جدیدها هم همچنان منتظرند که پیش‌پرداخت وعده داده‌شده را بگیرند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرهیختگان، در این بین، مدیران پرسپولیس منابع مالی لازم را در اختیار ندارند و تلاش‌هایشان برای گرفتن پولی که نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا دارند هم به نتیجه نرسیده است. در این شرایط تنها امید صدری به برگزاری هرچه زودتر مزایده برای پیدا کردن کارگزار جدید است.

کارهایی که باشگاه باید درمورد مزایده انجام می‌داد، تقریبا تمام شده است؛ بخش اول آن اقاله قرارداد بود و بخش دوم به‌صورت موازی، نوشتن پیش‌قرارداد، که هر دو قسمت در زمان مدیریت جعفر سمیعی به اتمام رسیده و از حالا به بعد، مسئولان باشگاه منتظرند تا قیمتگذاری از طرف تیم حقوقی وزارت ورزش و چند ارگان ذی‌ربط و ذی‌صلاح انجام شود. پس از آن بارگذاری اسناد پیش‌قرارداد روی سامانه‌ای که به باشگاه معرفی خواهد شد، انجام شده و مزایده برگزار می‌شود.

در این مدت از افراد و ارگان‌های مختلفی به‌عنوان گزینه‌های باشگاه به‌عنوان کارگزار بعدی صحبت به میان آمده که هرکدام ارقام مختلفی هم پیشنهاد داده و البته شروطی را هم مطرح کرده‌اند. بااین‌حال یکی از مدیران پرسپولیس تاکید کرد که بعضی‌ می‌خواستند در این فرصت اسم شرکت خود را مطرح کنند و برخی دیگر هم به‌دنبال این بودند که بدون نوبت در مزایده حاضر شوند اما سمیعی اصرار داشت که مزایده کاملا شفاف باشد و هر شرکتی که به کف رقم قرارداد رسید، بتواند وارد مزایده شود و به همین خاطر، هر پیشنهادی را منوط به حضور در مزایده کرد.

هنوز کف رقم برای برگزاری مزایده مشخص نشده اما پیش‌بینی می‌شود حدود 200میلیاردتومان باشد که بخش عمده‌ای از مشکلات مالی پرسپولیسی‌ها اعم از مطالبات بازیکنان و البته پرونده شکایت کالدرون و خواکین را حل خواهد کرد. البته به این شرط که شرکت برنده مزایده حاضر شود مبلغ قرارداد سال اول را جلوتر پرداخت کند. اگر تلاش مدیران پرسپولیس برای راضی کردن فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت پرداخت مطالبات خارجی‌ها از محل درآمد باشگاه در‌ ای‌اف‌سی نتیجه بدهد، کار برای صدری یا مدیر آینده راحت‌تر خواهد بود؛ درغیر این‌صورت شاید با دریافت پول مذکور از کارگزار بعدی هم مشکلات به‌طور کامل حل نشود!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه