|

مهدی پاشازاده: به مجیدی زنگ زدم و پیامک فرستادم جواب نداد

مهدی پاشازاده به عنوان کاپیتان سابق استقلال و معاون ورزشی کنونی باشگاه هم از مجیدی و رفتارهایش دلخور است.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی پاشازاده معاون ورزشی باشگاه استقلال به دلیل اتفاقات اخیر از دست مجیدی ناراحت است او می گوید با مجیدی تماس گرفته ولی فرهاد جوابش را نداده در ادامه مهمترین حرف‌های پاشازاده با پارس فوتبال را بخوانید:

به گزارش «شایانیوز»، پاشازاده گفت: متاسفانه وضعیت استقلال را به گونه ای کرده‌اند که هیچ پیشکسوتی از روی دلسوزی هم حرف نزند. هرکس حرف می‌زند می‌گویند می خواهد سهمش را بگیرد و سریعا به او توهین می‌کنند. این ادبیات اصلا جالب نیست. من واقعا از اتفاقاتی که برای پرویز مظلومی و جواد زرینچه افتاد ناراحتم. این شرایط اصلا درست نیست. اگر می‌گوییم استقلالی هستیم باید به خاطر این عشق و تعصب تعامل کنیم و کارهایی انجام بدهیم که به سود باشگاه باشد.

از فرهاد حمایت کردم اما…

بعد از شکست تیم در فینال جام حذفی و دیدار با الهلال در شرایطی که اوضاع تیم خوب نبود و دو جام را از دست داده بودیم، من به عنوان یک برادر و دوست از فرهاد مجیدی حمایت کردم. گفتم تیم نیاز به آرامش دارد و باید فرهادرا پشتیبانی کنیم و نگذاریم تنها بماند.

به فرهاد زنگ زدم و پیامک فرستادم، جواب نداد

در وضعیتی که مدیرعامل استقلال استعفا کرده، من به عنوان معاون باشگاه وظیفه دارم خواسته های کادرفنی و سرمربی تیمم را جویا شوم و در صدد رفع آنها بربیایم. بر حسب همین وظیفه نامه کتبی برای فرهاد مجیدی نوشتم و از او دعوت کردم که بیاید و صحبت کنیم اما او نیامد. تلفن زدم، جواب تلفنم را نداد. پیامک فرستادم بازهم پاسخی نگرفتم.

من که آدم سیاسی نیستم

من به عنوان یک دوست می‌خواهم از فرهاد مجیدی حمایت کنم. من که آدم سیاسی نیستم، ورزشی هستم و مثل خود فرهاد پیراهن استقلال را پوشیدم و حتی کاپیتان تیمی بودم که او در آن حضور داشت. وقتی تیم مدیر ندارد ، من معاونش حضور داشتم و می‌خواستم از فرهاد بپرسم مشکلاتش چیست. او اما پاسخی نداد. منم واقعا باید چه کاری انجام بدهم؟

از پورحیدری و حجازی که بزرگتر نیستیم

من اگر حرفی می‌زنم فقط به خاطر استقلال و هوادارانش است. برای من فقط استقلال مهم است. شاید فردا در باشگاه نباشم، مهم نیست اما باشگاه استقلال باید احترام داشته باشد. نباید با این کارها قدمت ۷۵ ساله باشگاه را از بین ببرند. مگر ما در استقلال بزرگ تر از مرحوم پورحیدری و مرحوم حجازی داشته ایم؟ ما که از آنها بزرگتر نیستیم. آیا وقتی آنها از استقلال رفتند اتفاقی افتاد؟ می‌دانید چرا؟ چون آنها عاشق واقعی استقلال بودند.

نمی‌شود هرروز بگوییم فلانی بد است

من خودم هم کاپیتان استقلال بودم؛ آیا باید منت بگذارم و بگویم کار بزرگی برای تیم کرده‌ام. فرهاد این تیم را خودش بسته و نظرم این است که باید ادامه بدهد اما نمی‌شود هرروز به یک نفر ایراد بگیریم. یکروز بگوییم اسپانسر بد است؛ یکروز فلان کس مشکل داشته باشد و … اصلا فرض را همین بگیریم. آن افراد سیاسی هستند و بد، من هم سیاسی هستم؟ من که بزرگتر فرهاد مجیدی در استقلال بودم و همیشه حمایتش می‌کردم. ما با فرهاد مجیدی رفت و آمد خانوادگی داشتیم.

آموزه‌های مکتب استقلال این است؟

زمانی که ۱۶، ۱۷ ساله بودم یک مربی ای داشتیم که نصیحتم کرد و گفت نمی‌شود همه اشتباه کنند و شما بگویی درست می‌گویی. آنروز دیدم آن فرد درست می‌گوید و این را یاد گرفتم. ما اگر می‌گوییم استقلالی هستیم باید به خاطر این عشق تعامل انجام بدهیم. آیا آموزه های مکتب استقلال این است؟ مکتب استقلال بی احترامی به کسی یاد داده است؟

ما نباید استقلال را به یک نفر وابسته کنیم

در شرایط کنونی باید منیت را در استقلال کنار بگذاریم. هوادار باید بداند اینکه چشم ها را ببندیم و پشت یک نفر برویم و با توهین به افراد کار را جلو ببریم، قشنگ نیست. از ما بزرگ‌ترها هم خیلی‌ها آمده‌اند و رفته‌اند اما استقلال مانده است. ما نباید تیم را به یک نفر وابسته کنیم. اگر هوادار استقلال هستیم باید خیلی جاها گذشت کنیم. من نمی‌توانم با تمام مجموعه استقلال درگیر شوم. اسپانسر خیلی بیشتر از حقش به ما کمک کرده و نمی‌توانیم با همه دعوا کنیم. این کارها فقط دودش به چشم استقلال و هوادار می‌رود.

عصبانی‌ام وقتی نگرانی مردم را می‌بینم

من عصبانی هستم چون در کوچه و خیابان باید جواب مردمی را بدهم که نگران هستند. هرروز باید جواب این مردم را بدهیم. مردمی که حق دارند و همیشه هم مطالبه شان درست بوده است. من الان هم طرفدار استقلال هستم و هم پیشکسوت محسوب می‌شوم. از طرفی مسئول تیم هم هستم. فشار زیادی روی من قرار دارد. عیبی ندارد، ما عاشق استقلال هستیم و باید پای این عشق بایستیم و تعامل کنیم. من فکر می‌کنم همه جوره برادری‌ام را ثابت کردم اما جوابی نگرفتم.

اشتباهات زیادی رخ داده است

مهدی پاشازاده گفت: در این مدت اشتباهات زیادی رخ داده است؛ با این که شرایط سخت است اما همه باید کمک کنیم تا وضعیت استقلال درست شود. باید اتفاقات را کنار هم بگذاریم و بهترین تصمیمات را بگیریم تا تیم محبوبمان از این شرایط خارج شود.

برکناری مجیدی صحت دارد؟

این را باید از مدیریت جدیدی که پای کار می‌آید، سوال کنید. با این حال نظر شخصی من ادامه دادن با فرهاد مجیدی است. او تیم را خودش بسته و قطعا بهترین کسی است که می‌تواند کار را جلو ببرد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی