|

ریتینگ کدام بازیکنان ایرانی در فیفا 22 از همه بالاتر است؟

زمان زیادی تا انتشار رسمی و جهانی بازی فیفا 22 باقی نمانده است و در همین خصوص دیتابیس کلی بازیکنان این فیفا منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

زمان زیادی تا انتشار رسمی و جهانی بازی فیفا 22 باقی نمانده است و در همین خصوص دیتابیس کلی بازیکنان این فیفا منتشر شده است. به همین منظور تمامی بازیکنان ایرانی حاضر در فیفا 22 که همگی لژیونر هستند نیز منتشر شده و به آن پرداخته ایم. مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو که عملکرد درخشانی در این تیم داشته و دارد، این فصل تنها کارت گلد در میان بازیکنان ایرانی است. طارمی ریتینگ 79 را دریافت کرده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از طرفداری، پس از طارمی، سه بازیکن با ریتینگ 74 دیده می شوند. علی قلی زاده، امیر عابدزاده و کریم انصاری فرد. کارت علی قلی زاده و کریم انصاری فرد هر دو سیلور ریر است و ارزش بالاتری نسبت به کارت امیر عابدزاده دارد. علیرضا جهانبخش تنها کارت ایرانی با ریتینگ 73 در فیفا 22 است. جهانبخش که در فصل گذشته عضوی از تیم برایتون بود، نسبت به فصل قبل و در پی انتقالش از باشگاه انگلیسی به فاینورد یک نمره کاهش داشته و اکنون کارتی سیلور ریر با نمره 73 است.

کاوه رضایی، احسان حاج صفی، صادق محرمی، علیرضا بیرانوند، سامان قدوس، استیون بیت آشور، مرتضی پورعلی گنجی، سعید عزت اللهی، سوشا مکانی، سیدمجید حسینی، علی علیپور و محمد نادری دیگر بازیکنان ایرانی حاضر در فیفا 22 هستند. در این میان سردار آزمون به واسطه حضور در زنیت امسال هم کارتی از EA اسپورتس دریافت نکرد (لیگ رویسه و باشگاه زنیت دو سال پیش به عنوان پارتنر کونامی با این کمپانی قرارداد امضا کردند و از آن زمان تاکنون هیچ بازیکنی از این لیگ و باشگاه در فیفا نداشته ایم) رضا قوچان نژاد و میلاد محمدی دیگر بازیکنانی هستند که در بازی امسال هیچ کارتی ندارند. در پایین لیست بازیکنان ایرانی حاضر در فیفا 22 به همراه ریتینگ آنها را مشاهده می کنید:

ایرانی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه