|

رئال مادرید تیمی مناسب برای حضور بازیکنان ایرانی!

دراگان اسکوچیچ به‌ شدت تحت تاثیر توانایی‌های این نسل از بازیکنان به ویژه مهاجمان باکیفیت تیم ملی قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

به نظر می‌رسد دراگان اسکوچیچ به‌ شدت تحت تاثیر توانایی‌های این نسل از بازیکنان تیم ملی قرار گرفته است. سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که از آغاز کارش تاکنون رکورد صددرصد پیروزی را به جا گذاشته، تا به حال بار‌ها به تمجید از ستاره‌های تحت فرمانش پرداخته است. او به ویژه تحت تاثیر مهاجمان باکیفیت تیم ملی است و در تازه‌ترین گفت‌وگویش با یک رسانه بوسنایی، حتی رئال مادرید را هم تیمی متناسب برای حضور این بازیکنان دانسته است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از دنیای اقتصاد، اسکوچیچ به این سایت می‌گوید: «ما خط حمله‌ای در سطح جهانی در اختیار داریم که شاید حتی بهتر از خط حمله تیم ملی کرواسی باشد. ما بهترین بازیکن پورتو مهدی طارمی و سردار آزمون بازیکن زنیت که سه سال بهترین گلزن روسیه شده را داریم، سپس علیرضا جهانبخش که در فاینورد بازی می‌کند. حتی برخی بازیکنان دیگر در آ. ا. ک آتن و شارلروا. در کل بازیکنانی در خط حمله داریم که رئال مادرید هم برای آن‌ها زیاد نیست.»

به این ترتیب اسکوچیچ نشان می‌دهد که تا چه حد به شاگردانش اعتماد دارد. این اعتماد - به ویژه اگر دوطرفه و متقابل باشد- سرمایه‌ای عظیم برای تیم ملی ایران قلمداد می‌شود. امیدواریم درخشش خط حمله تیم ملی همچنان ادامه داشته باشد و چنان که اسکوچیچ می‌گوید، حتی بزرگ‌ترین باشگاه‌های دنیا به دنبال جذب ستاره‌های تیم کشورمان باشند.

این چند جمله را هم از بخش دیگری از مصاحبه مرد کروات بخوانید: «من مربی خارجی هستم، ولی عملا مثل یک ایرانی کارم را شروع کردم. من این بازیکنان و ذهنیت آن‌ها را در زمان روی کار آمدن می‌شناختم. با این حال اوضاع به هیچ وجه خوب نبود، آن‌ها در برابر بحرین و عراق شکست خوردند و ما در شرایط سختی قرار گرفتیم که در آن ما اجازه نداشتیم حتی یک امتیاز را از دست دهیم. با این حال همه چیز خوب پیش رفت و قصد داریم آن ریتم شکست‌ناپذیری را حفظ کنیم.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه