|

نیمکت نشینی ستاره پرسپولیسی مشکوک است؟

وضعیت احمد نواللهی ستاره فصل پیش پرسپولیس و مهره‌ مورد اعتماد اسکوچیچ در این روز‌ها چندان خوب نیست.

لینک کوتاه کپی شد

احمد نوراللهی ستاره فصل گذشته باشگاه پرسپولیس بود. او در شرایط سخت همواره به داد تیمش رسید و نقش مهمی در ثبت پنجمین قهرمانی پیاپی این تیم در لیگ برتر ایفا کرد. نوراللهی، اما بعد از کسب عنوان قهرمانی جدید از پرسپولیس جدا و راهی الاهلی امارات شد.

به گزارش«شایانیوز»، با این حال از زمانی که به تیم جدیدش در امارات منتقل شده هر روز شایعه تازه‌ای درباره اش به گوش می‌رسد. او ظاهرا نتوانسته نظر هواداران این تیم اماراتی را جلب کند و از این روز شایعه شده که قرار است به زودی با این باشگاه قطع همکاری کند و به پرسپولیس برگردد. اگرچه سرمربی این تیم با حمایت از بازیکنان خارجی تیمش این مورد را بی اساس خواند، ولی نیمکت نشینی نوراللهی نشان می‌دهد اوضاعش در این تیم فعلا چندان مناسب نیست.

حالا در کنار آن شایعه، امروز روزنامه خبرورزشی موضوع جدیدی را مطرح کرده و نوشته که نیمکت نشینی نوراللهی در این تیم اماراتی به دلیل ضربه زدن به تیم ملی ایران است. نوراللهی یکی از مهره‌های مورد اعتماد اسکوچیچ در تیم ملی است. از طرفی ایران باید روز ۱۵ مهر با امارات دیدار حساسی را برگزار کند و از همین رو این شایعه به وجود آمده که اماراتی‌ها با طرح و برنامه چنین بازیکن باکیفیتی را روی نیمکت نشانده اند تا برای دیدار حساس ملی آماده نباشد.

این شایعه در شرایطی مطرح شده که به نظر چندان منطقی نیست؛ تیم الاهلی که با تقویت تیمش به دنبال کسب عنوان قهرمانی است، اگرچنین نیتی داشته باشد جام را از دست می‌دهد و طبیعتا علاقه‌ای ندارد اگر ستاره ایرانی اش آماده باشد او را نیمکت نشین کند.

  • روح‌الله ارسالی در

    روزی که نورالهی با الاهلی قرار داد امضا کرد توی پیج هواداری پرسپولیس اعلام کردم هدف اماراتی ها خرید بازیکنان تیم ملی و تضعیف انان هست چون با آنها هم گروه هستند و اعلام کردم احمد نوراللهی نیم فصل نشده تیم ملی را از دست میده علیه من موضع گرفتند حالا بشینید و ادامه کار راببینید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه