|

حکم جنجالی علیه مجیدی؛ مشکل فرهاد با پرداخت جریمه ۵۰ میلیونی حل می‌شود؟

مجیدی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

«فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال تهران به پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است. مجیدی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود.»

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرهیختگان، این یکی از احکامی بود که دیروز کمیته اخلاق آن را رسانه‌ای کرد و جنجال بزرگی در فضای مجازی به‌ راه انداخت. در خصوص دلیل اصلی صدور این حکم گمانه‌زنی‌های متعددی انجام گرفت و ساعتی بعد باشگاه استقلال اعلام کرد دلیل رأی صادره درباره مجیدی، عدم‌ پرداخت جریمه صادر شده به‌ دلیل اظهارات ایشان در مورد آذری‌جهرمی، وزیر وقت ارتباطات است. این‌طور عنوان شد که با پرداخت مبلغ جریمه (50 میلیون تومان) مشکل حل خواهد شد.

با این حال برخی منابع معتقدند ماجرا شاید به این سادگی حل نشود و همزمان آذری‌جهرمی هم با انتشار متنی اعلام کرد که اصلا شکایتی از مجیدی انجام نداده که بابت آن جریمه شده باشد و حتی خواست که اگر به این خاطر برای مجیدی حکمی صادر شده، مورد بخشش قرار گیرد. برای روشن شدن ماجرا باید صبر کرد و دید با پرداخت جریمه در نظر گرفته شده مشکل مجیدی برای فعالیت در فوتبال و شرکت در مسابقات حل می‌شود یا نه. هرچند در گذشته مواردی بوده (مثل محسن مسلمان) که بازیکنان از فعالیت فوتبالی محروم شدند و در ادامه مشخص شد که دلیلش تاخیر در پرداخت جریمه در نظر گرفته شده بوده و با پرداخت مبلغ مشخص شده محرومیت نیز لغو شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه