|

شایعه داغ پیرامون مجیدی؛ فرهاد هم رفتنی شد؟

با انتشار خبر محرومیت مجیدی بازار شایعات و گمانه زنی ها در مورد او حسابی داغ شده و معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار نیمکت استقلال است.

لینک کوتاه کپی شد
1

اگر محرومیت مجیدی طولانی مدت باشد و یک سری شایعات که در فضای مجازی مطرح شده واقعیت داشته باشد، باید دید آیا مسئولان جدید باشگاه استقلال که هنوز حکم نگرفته اند، مربی دیگری را جایگزین فرهاد مجیدی می‌کنند یا نه؟ باشگاه استقلال اعلام کرد که جریمه مجیدی به خاطر مصاحبه با علیه آذری جهرمی است اما خود آذری جهرمی مسئله را تکذیب کرده و گفته از مصاحبه سرمربی استقلال ناراحت نشدم با این حال باید دید اصل ماجرا چیست و در نهایت مجیدی تا چه زمانی محروم است؟

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، اگر این محرومیت طولانی مدت باشد استقلال نمی‌تواند بدون سرمربی وارد لیگ جدید شود و شاید مربی جدیدی سکان هدایت آبی‌پوشان را در دست بگیرد و از طرفی شنیده می‌شود جواد نکونام که آلترناتیوی جدی برای فرهاد مجیدی است، فعلاً به خاطر شرایط خاص استقلال قبول نکرده جانشین مجیدی شود و به همین دلیل شاید بلاتکلیفی استقلال در روزهای آینده هم ادامه داشته باشد.

هر چه هست ابتدا باید تکلیف مدیرعامل و هیئت مدیره استقلال روشن شود تا بعد از آن ببینیم برای فرهاد مجیدی چه اتفاقاتی رخ می‌دهد آیا او به دلیل همین محرومیت فرصت ادامه حضور در استقلال را از دست می‌دهد و یا با پرداخت جریمه محرومیتش رفع شده و می‌تواند از هفته اول لیگ روی نیمکت بنشیند؟ فعلا که بازار شایعات و گمانه‌زنی‌ها داغ است و کمتر کسی می‌تواند خبر موثقی در اختیار خبرنگاران قرار دهد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی