|

حضور فرهاد مجیدی در تمرین استقلال هم غیرقانونی است؟

با رای کمیته اخلاق فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی طی حکمی که کمیته اخلاق امروز صادر کرده تا اطلاع ثانوی از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شده است. در این حکم آمده است: فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال تهران به پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است. مجیدی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکانپذیر خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری، با توجه به این که حکم از سوی کمیته اخلاق صادر شده است مشخص است که فرهاد مجیدی به دلیل اتفاقات درون زمین فوتبال محروم نشده است چرا که اگر محکومیت مربوط به اتفاقات فوتبالی درون زمین یا لب خط بود، این حکم باید از سوی کمیته انضباطی صادر می شد. البته حالا هم یک سوال پیش می آید که آیا این محرومیت شامل حضور این سرمربی در زمین تمرین می شود یا خیر؟ به دلیل این که در این حکم آمده مجیدی از تمام فعالیت در حوزه فوتبال منع شده، پیش بینی می شود این محکومیت شامل تمرینات هم باشد.

تمرینات استقلال برای آماده سازی این روز ها در زمین انقلاب برگزار می شود. کمیته اخلاق روز گذشته در حکم فرشید اسماعیلی و محمدحسین کنعانی زادگان به دلیل محرومیت اشاره نکرد معمولا کمیته اخلاق وقتی اهالی فوتبال را قبل از فراخوانی به نشست این کمیته محروم می کند دلایل محرومیت را در حکم علنی نمی آورد...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه