|

بزرگ ترین مشکل پرسپولیس در دیدار با الهلال چیست؟

لیگ برتر ایران مدت هاست که تعطیل شده و بازیکنان پرسپولیس هنوز آمادگی لازم برای دیدار مقابل الهلال که تیم پرمهره ای می باشد را ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

چند روزی می‌ شود یحیی گل محمدی و پرسپولیسی‌ها مذاکراتی با محرم نویدکیا و سپاهانی‌ها انجام داده اند تا توافق اصلی ترین رقیب خود را برای انجام یک دیدار دوستانه جلب کنند. بالاخره هم محرم نویدکیا که برای گذراندن کلاس‌های مربیگری در تهران به سر می‌ برد موافقت خود را اعلام کرد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، بزرگ ترین معضل پرسپولیس این است که بازیکنان در کوران مسابقات نیستند. یعنی باید بازی‌ها را با تقویم لیگ قهرمانان آسیا هماهنگ می‌ کردیم تا تیم‌ها در شرایط مسابقه به مراحل حذفی لیگ قهرمانان برسند اما لیگ برتر ایران مدت‌هاست تعطیل شده است. نکته دیگر هم هماهنگی بازیکنان جدید است تا به هارمونی موردنظر برسد چرا که الهلال در کوران مسابقات قرار دارد و تیم پر مهره‌ای است.

پرسپولیسی‌ها به دنبال آن هستند که این بازی دوستانه را در استادیوم آزادی تهران برگزار کنند و رایزنی‌های لازم نیز در این رابطه انجام شده است. پرسپولیس طبق نظر کادرفنی خود قبل از اعزام به عربستان برای برگزاری دیدار با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سه دیدار تدارکاتی به زمین می‌رود. این تیم روز ۳ مهر با پیکان بازی می‌کند و بعد از آن احتمالا در ۹ مهر به مصاف شهرداری آستارا می‌رود که فرشاد پیوس هدایت این تیم را برعهده دارد. پرسپولیسی‌ها در حال بررسی وضعیت تیم‌های مختلف برای انتخاب سومین و آخرین حریف تدارکاتی‌ خود بودند که سپاهان اصفهان بالاخره موافقت کرد تا به نماینده ایران کمک کند.

پیش از این گفته می‌ شد در صورت مخالفت سپاهانی‌ها با انجام دیدار دوستانه، پرسپولیس با پدیده مشهد روبرو شود اما به نظر می‌ رسد بازی با تیم اصفهانی آخرین بازی شاگردان یحیی گل محمدی پیش از مسابقه با الهلال عربستان باشد. قراراست بازی دوستانه دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان در تاریخ ۱۶ مهرماه در تهران برگزار شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه