|

دفاعیه عجیب کنعانی‌زادگان؛ ویدیوی جنجالی، واقعیت داشت؟

کنعانی زادگان گفت این فیلمی که رویش مانور داده شد برای ۲ سال پیش است و حالا چون من به قطر آمده‌ام این جریمه برایم در نظر گرفته شده است.

لینک کوتاه کپی شد

حتما در جریان هستید که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، مدافع فصل گذشته پرسپولیس را به دلیلی نامعلوم احتمالا به خاطر همان فیلم جنجالی که باعث شکایت استقلال از کنعانی‌زادگان شد محکوم کرده و ادامه فعالیت این بازیکن منوط به گرفتن مجوز از کمیته اخلاق است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، مدافع تیم الاهلی قطر در واکنش به محکومیتش، مصاحبه کرده و گفته است: "این فیلمی که جدیداً رویش مانور داده می‌شود برای ۲ سال پیش است و حالا چون من به قطر آمده‌ام این جریمه برای من در نظر گرفته شده چون می‌گویند در قطر دارد خوب پول می‌گیرد و می‌تواند چنین جریمه‌ای را بپردازد!"

کنعانی‌زادگان در حالی چنین دفاعی از خود کرده که پیش از این و هنگامی که آن فیلم جنجالی در فضای مجازی منتشر شده بود، واکنش متفاوتی به ماجرا داشت و گفته بود: "متاسفانه عده‌ای دنبال حاشیه‌سازی برای پرسپولیس هستند و با صداگذاری روی یک ویدیو سعی کرده‌اند حاشیه سازی کنند. همه هواداران فوتبال در کشورمان برای من قابل احترام هستند و هیچ‌ وقت به هیچکس بی‌احترامی نکردم."

اینکه بالاخره فیلم مربوطه، واقعیت داشته یا روی آن صداگذاری شده، سوالی است که مدافع تیم ملی بهتر از هر شخص دیگری می‌تواند در موردش توضیح دهد هر چند که صحبتهای اخیر او تا حدودی متناقض با اولین دفاعیه اوست. در هر حال او از ایران رفته و حالا چون در فوتبال ایران حضور ندارد چنین مصاحبه ای کرده است.

  • محسن ارسالی در

    نه عزیزم... این حکم به خاطر پول گرفتن از عربا نیست...... چون تو تیم پیروزی مصونیت داشتی حکمی برات نزدند....

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه