|

یک پرسپولیسی تاکتیک تیم مجیدی را تغییر می‌دهد!

آرمان رمضانی در نیم فصل زمستانی لیگ برتر بیستم از تیم پرسپولیس به استقلال پیوست تا رویاهای پیشرفت‌ در فوتبالش را در این تیم دنبال کند.

لینک کوتاه کپی شد

در شرایطی که استقلال مهدی قائدی را از دست داده است آرمان رمضانی این بخت را دارد تا با گلزنی و درخشش در خط حمله استقلال جای خالی مهدی قائدی را پر کند. با این تفاوت که قائدی دریبل زن، شوتزن و بازیکنی درون محوطه جریمه بود که هر آن بوی پنالتی می‌داند اما شرایط رمضانی با مهدی قائدی متفاوت است. رمضانی دارای قدرت سرزنی با قدی بلند بین مدافعان حریف بوده و می‌تواند شوت‌های خطرناکی بزند اما او دریبل زن نیست و توان عبور از بازیکن روبرویش را ندارد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، تا پیش از این قائدی در محدوده یک سوم جلویی تیم استقلال به ویژه در چپ با دریافت توپ و نفوذ به عمق بر ای دیاباته یا مطهری خلق موقعیت می‌کرد ولی در وضعیت فعلی قطعا فرهاد مجیدی برای دستیابی تیمش به گل باید برنامه‌های تاکتیکی و نوع ورود به محوطه جریمه حریفان را تغییر بدهد.

با حضور هافبکی به نام امیرحسین حسین زاده که در دیدار با الهلال دل خیلی از کارشناسان استقلالی را برد و البته ارسال‌های مواج بابک مرادی از چپ و احمد موسوی یا وریا غفوری از راست، آرمان رمضانی می‌تواند بیش از زمین روی هوا صاحب موقعیت شده و از این طریق لقب گلزن جدید استقلال را به خود اختصاص دهد. کما اینکه در دیدار با الهلال نیز پس از ورود به زمین در دقایق پایانی با یک ضربه سر دروازه المعیوف را با خطری جدی مواجه کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه