|

علی دایی گزینه عجیب سرمربیگری استقلال!

علی دایی یکی از گزینه های عجیب و غریب سرمربیگری استقلال است مردی که زمان قابل توجهی است بیرون گود نشسته و مربیگری نمی‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

گرچه مدیران استقلال حمایت خود از فرهاد مجیدی را اعلام کرده‌اند، اما این باشگاه در وضعیتی کاملا مبهم قرار دارد و روشن نیست که این مربی که جام های متعددی را از دست داده به طور قطع سرمربی استقلال در لیگ بیست و یکم خواهد بود یا خیر؟! حتی اگر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم باشد چنانچه نتایج امیدوار کننده‌ای نگیرد، در طول فصل بیست و یکم احتمال برکناری‌اش وجود خواهد داشت وتنها عاملی که او را در این جایگاه نگه خواهد داشت ورود با قدرت به لیگ بیست و یکم است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز، با این حال، اما از هم اکنون نام گزینه‌های متعددی برای نشستن روی نیمکت استقلال به گوش می‌خورد که مهم‌ترین آن‌ها جواد نکونام است. نکونام که علاقه بسیاری به مربیگری در استقلال دارد، بی میل نیست در صورت فراهم شدن شرایط به استقلال برود، اما این طور نیست که او بی رقیب باشد.

در میان نام‌هایی که ممکن است جای مجیدی را بگیرند نام مهدی پاشازاده هم به چشم می‌خورد. پاشازاده اکنون معاون ورزشی باشگاه استقلال است وجایگاه مهمی دراین باشگاه دارد، اما جالب است که به جز پاشازاده نام علی دایی هم مطرح است. مردی که زمان قابل توجهی است بیرون گود نشسته و به دلیل برخی مسائل مربیگری نمی‌کند.

عده‌ای معتقدند به دلیل دوستی دیرینه‌ای که میان دایی و سجادی، وزیر ورزش و جوانان وجود دارد، این احتمال هم دور از ذهن نیست که دایی به یکی از گزینه‌های آتی استقلال تبدیل شود. دایی در مصاحبه‌های اخیر خود نیز ابایی از گفتن این جمله که خود و تمام خانواده‌اش استقلالی بوده‌اند نیز نداشته و نباید حضور او در نیمکت استقلال را به عنوان یکی از گزینه‌های محتمل از ذهن دور نگه داشت. لازم به ذکر است که دایی زمانی شاگرد ناصرحجازی بود و سابقه عضویت درتیم استقلال اردبیل را هم در کارنامه فوتبالی خود دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه