|

ضعف مهم الهلال که استقلال به پرسپولیس نشان داد

یحیی و همکارانش این روزها حسابی درگیر آنالیز الهلال هستند آن ها با آنالیز بازی های الهلال به نوعی در حال طراحی نقشه صعود به مرحله بعد هستند.

لینک کوتاه کپی شد

بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و الهلال در روز 24 مهر در عربستان برگزار می شود. الهلال تیم پر ستاره ای است و می توان گفت که سخت ترین قرعه ممکن برای پرسپولیس رقم خورده به همین دلیل هم کادر فنی سرخ پوشان این روزها حسابی درگیر آنالیز الهلال هستند تا بتوانند ضعف های آن ها را بشناسند که در این راستا بازی مهم استقلال و الهلال در مرحله یک چهارم نهایی هم بسیار راه گشا می باشد.

ضعفی که استقلال نشان‌مان داد

به گزارش «شایانیوز»، مدل بازی الهلال در خود باگ‌هایی دارد که می‌تواند مورد توجه کادر فنی پرسپولیس قرار بگیرد. بازی مرحله یک هشتم نهایی مقابل استقلال نشان داد این تیم وقتی اصطلاحاً بالاست در بازی بدون توپ سازماندهی چندانی ندارد و زمانی که بعضاً پرخطر نشان می‌داد، استقلال می‌توانست با بازپس‌گیری توپ خیلی خوب به دروازه این تیم نزدیک شود و موقعیت گل بسازد.

در واقع باید گفت الهلال وقتی دفاع می‌کند یا باید دفاع کند، مشارکت بازیکنان فاز هجومی این تیم در فاز دفاعشان اصلاً خوب نیست و می‌شود با فوتبال حساب شده و استفاده از حملات سریع و ضدحمله‌های کلاسیک به دروازه این تیم نزدیک شد و به آن‌ها ضربه زد. در عین حال آن‌ها وقتی توپ دارند، بازیکنانی مثل سلمان الفرج در خط میانی یا صالح الشهری، سالم الدوسری، گومیس و مارگا در خط حمله می‌توانند فوق‌العاده خطرناک باشند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه