|

علت جدایی میلیچ از استقلال لو رفت!

احمد مددی چند ماه قبل از شکل قرارداد میلیچ و دیاباته به شدت انتقاد کرده بود و برخی از بندهای مندرج در این دو قرارداد را بسیار کم‌سابقه می‌د…

لینک کوتاه کپی شد

یکی از بازیکنان خبرساز استقلال در فصل گذشته قطعاً  هرویه میلیچ بود. مدافع کروات آبی‌پوشان که زمستان پارسال به دلیل آنچه که اختلاف با محمود فکری عنوان می‌شد، تهران را ترک کرده و به زاگرب بازگشت ولی پس از بازگشت فرهاد مجیدی حاضر شده دوباره در جمع استقلالی‌ها حضور پیدا کند. میلیچ اما این باره مسائل مالی را بهانه کرد و پیش از آنکه فصل به پایان برسد دوباره از استقلال رفت تا مشخص شود اختلافاتش صرفاً در دایره فنی و مستطیل سبز نبوده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، پس از اینکه  میلیچ برای دومین مرتبه قهر کرد، بحث افشای برخی مسائل پیرامون پشت پرده اتفاقات و قرارداد این بازیکن مطرح شد و اتفاقاً این روزها هم می‌شنویم که با توجه به تحولات مدیریتی رخ داده در باشگاه استقلال، به زودی قسمتی از مسائلی که باعث جدلیی میلیچ از جمع آبی‌پوشان شد افشا می‌شود.

احمد مددی چند ماه قبل از شکل قرارداد میلیچ و دیاباته به شدت انتقاد کرده بود و برخی از بندهای مندرج در این دو قرارداد را بسیار کم‌سابقه می‌دانست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه