|

گزینه‌های مدیریت استقلال و پرسپولیس چه کسانی هستند؟

با تغییر دولت جدید شاهد تغییراتی در مدیریت سرخابی‌ها خواهیم بود.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از تغییر دولت و انتخاب حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش شایعه‌ها در خصوص تغییر مدیران سرخابی‌ها زیاد شد. برای هر دو تیم گزینه‌هایی مطرح شد. با خروج جعفر سمیعی از پرسپولیس، این گمانه‌زنی‌ها افزایش یافت. با توجه به اینکه مجید صدری به تازگی سرپرست مدیریت باشگاه پرسپولیس شده است، فعلاً انتخاب مدیر جدید در این تیم اولویت نیست.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از میزان، در این میان نام محمد دادکان، علی اکبر طاهری، علی کریمی و محمد آخوندی مطرح است. از میان این گزینه‌ها شانس آخوندی بیشتر از بقیه بود؛ اما وی از قبول این سمت خودداری کرد و ضمن اعلام عذرخواهی نام خودش را از لیست خارج کرد. به نظر می‌رسد سجادی تمایل دارد از مدیران جوان در دوران مدیریت خودش استفاده کند. چرا که انتخاب مدیران جوان با سیاست‌های دولت فعلی و شعار‌های وزیر جدید در روز رای اعتماد همخوانی دارد.

در باشگاه استقلال کمی شرایط متفاوت است، چرا که مددی تا غروب روز شنبه جاری تمایلی برای استعفا نشان نداد. پیش از آن هم وزیر ورزش مدیرعاملی آجورلو را رد کرده بود؛ اما دوباره نام وی برای تصدی این سمت مطرح شد. بررسی‌ها نشان در کنار آجورلو، احمد سعادتمند، علی فتح‌الله‌زاده، محمدحسین قریب و علی خطیر در میان گزینه‌ها قرار دارند. صحبت‌هایی مطرح بود که به امیدوار رضایی که سابقه نمایندگی مجلس و حضور در هیئت مدیره استقلال را داشته مدیریت استقلال پیشنهاد شده است با این همه بررسی‌های تکمیلی نشان داد وی در میان گزینه‌ها حضور نداشته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه