|

فیلم حواشی دبی دست مظلومی؛ این فیلم آینده خیلی ها را به خطر می اندازد

فیلم حواشی دبی در دست مظلومی است و او به زودی پیرامون این ماجرا با مسئولان به گفتگو می کند این فیلم ممکن است آینده بسیاری را به خطر بیندازد.

لینک کوتاه کپی شد

هوادارن استقلال که از اتفاقات چند روز اخیر به هیچ عنوان رضایت نداشتند، با وجود تهدید باشگاه برای برخورد تند با هرگونه تجمعی، مقابل وزارت ورزش و جوانان جمع شدند تا به ایـن واسطه مسئولان وزارت ورزش را ترغیب کنند هر چه سریعتر مدیران و اعضای هیئت مدیره باشگاه را برکنار کنند. اما با وجود شعارهای تند هواداران علیه مدیران هیچ خبری از تغییرات نشد بلکه مدیران به تلافی این رفتار به صورت قطره چکانی حواشی روی داده درباره اردوی امارات را منتشر کردند تا به این ترتیب مقدمات برای برکناری احتمالی و برخورد تند با کادر فنی و بازیکنان فراهم آید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز، سناریوی افشاگری با گزارش پشت پرده یک رسانه برخط شروع شد تا حدی که در این مطلب آمـده است: سرپرست و عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، فیلم تمام اتفاقات نامتعارف و رفتار برخی اعضای کادرفنی و بازیکنان را از دبی با خود به تهران آوردند تا ضمیمه گزارش خود کنند.

در بخش دیگری از این گـزارش آمده است: اولین حاشیه این اردو مربوط به ابتلای علیرضا رضایی و نوشادی مربی بدنساز آبی پوشان بـه کروناست، کـه فرهاد مجیدی با آزاد گذاشتن اعضای تیم خود در دبی باعث شد اعضا با حضور در پاساژ به تفریح بپردازند و در نهایت مبتلا به بیماری کرونا شوند.

سپس نوبت به تخلفات خارج از عرف برخی از افراد کادر فنی می‌رسد که در هتل اقدامات هنجارشکن انجام داده اند و باعث شدند کارکنان هتل دبی دست به شکایت بزنند. از تمام حواشی‌ها که بگذریم نوبت به سرمربی استقلال می‌رسد که گویا ساعت ها در محل اردوی آبی پوشان حضور نداشته است.

باید دید وزارت ورزش در این برهه به این مسئله ورود خواهد کرد یا خیر؟! این اخبار در شرایطی دست به دست می‌شود که برخی از کارمندان وزارت ورزش از دعوت خاطیان به حراست این سازمان خبر می‌دهند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی