|

آخرین خبرها از بازگشت مظاهری به استقلال

پس از تایید استعفاء مددی شایعات پیرامون بازگشت مظاهری به جمع آبی پوشان قوت گرفت حالا هم وکیل او گفته که رشید علاقه زیادی به استقلال دارد.

لینک کوتاه کپی شد

در روزهای گذشته و با اعلام خبر استعفای احمد مددی از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال، اخبار ضد و نقیضی درباره احتمال بازگشت رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی به جمع آبی‌پوشان مطرح شد، چرا که آن‌ها در واقع تمایل به ادامه همکاری با استقلال داشتند اما اختلاف با مدیریت باعث شد تا جایی در جمع شاگردان فرهاد مجیدی در دوبی برای دیدار با الهلال نداشته باشند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، اما به نظر می‌رسد در صورت قطعی شدن جدایی مددی و انتخاب جانشین وی، مظاهری و اسماعیلی هم به پای میز مذاکره برگردند و احتمالا به حضورشان در جمع بازیکنان استقلال ادامه دهند و در لیگ بیست و یکم برای این تیم به میدان بروند؛ در این بین بامداد امروز رشید مظاهری در استوری اینستاگرام خود تصویر لوگوی استقلال را بارگذاری کرد که با واکنش مثبت هواداران استقلال همراه شد و به شایعات بازگشت او دامن زد.

آبسالان وکیل مظاهری درباره احتمال بازگشت او گفت: رشید واقعا استقلال را دوست دارد و همان زمان هم که فسخ قرارداد شد، علاقه زیادی به همکاری داشت اما متاسفانه از سوی باشگاه اتفاق مثبتی رخ نداد؛ در حال حاضر هم این علاقه همچنان وجود دارد اما مظاهری واقعا از برخی رفتارها و اتفاقات  دلخور است که امیدوارم برطرف شود.

وی افزود: واقعیت این است که سه باشگاه لیگ برتری برای جذب او تمایل دارند اما اولویت او استقلال است و اگر شرایط مناسبی پیش بیاید و دلخوری‌ها برطرف شود، احتمال ادامه همکاری مظاهری با آبی‌پوشان وجود دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه