|

فرهاد مجیدی همچنان به دنبال یک مهاجم فوق حرفه ای برای استقلال!

فرهاد مجیدی برای حضور هرچه بهتر استقلال در فصل جدید لیگ برتر به یک مهاجم خوب خارجی نیاز دارد.

لینک کوتاه کپی شد

در روزهای پیش از سفر کاروان تیم استقلال به امارات برای دیدار مقابل الهلال اصغر ملکیان رئیس هیئت مدیره باشگاه وعده داد یک بازیکن فوق حرفه‌ای مد نظر هیئت مدیره است تا به جمع آبی‌پوشان بپیوندد.

البته او در همان برهه اعلام کرد که استقلال قطعاً نمی‌تواند از این بازیکن مقابل الهلال استفاده کند و این اتفاق افتاد چون در این مدت هیچ بازیکن خارجی جذب این تیم شد.

قطعاً فرهاد مجیدی در این زمینه با گابریل پین مربی جدید ایتالیایی تیم استقلال مشورت کرده است. با اینکه مهاجم خارجی در دیدار مقابل الهلال به کمک استقلال نیامد و اصلاً نام چنین بازیکنی هم مطرح نشد ولی قطعاً فرهاد مجیدی برای حضور هرچه پر قدرت تر در لیگ برتر در شرایطی که قایدی و دیاباته را از دست داده می‌تواند با کمک یک خرید خارجی خوب با امیدواری بیشتری نسبت به فصل گذشته لیگ برتر بیست و یکم را آغاز کند.

استقلال در این سالها با در اختیار داشتن مهاجمانی مانند مامه بابا تیام و شیخ دیاباته در نوک پیکان خط حمله اش بخش مهمی از مشکلات گلزنی اش را برطرف کرده بود. اما همین تیم فصل پیش با آمار گلزنی کمی فصل را به پایان رساند و تنها با اتکا به قدرت خط دفاعی این تیم توانست رده سوم جدول را از آن خود کند. در حالی که استقلال در لیگ نوزدهم با ۵۲ گل زده بهترین خط حمله را در اختیار داشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه