|

نقل و انتقالات استقلال؛ رشید دوباره به استقلال باز می‌گردد؟

فوتبالی ها بر این باورند که مظاهری منتظر جدایی مددی از استقلال است تا بعد از برکناری او برای فصل بیست و یکم هم با استقلال قرارداد ببندد.

لینک کوتاه کپی شد

با اینکه گفته می‌شد رشید به محض فسخ قرارداد با استقلالی ها راهی اصفهان می شود تا یک فصل فوتبالی را با تیم سپاهان سپری کند، اما گلر استقلال منتظر تغییر و تحولات در باشگاه استقلال است و فعلا دست نگه داشته و به هیچ تیم دیگری نرفته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز، رشید مظاهری با این حال در شروع تمرینات استقلال با این تیم کارش را شروع کرد و قرار بود با استقلالی ها به امارات برود اما این بازیکن درست نزدیک پلکان هواپیما اعلام کرد که قصد سفر با استقلالی ها را ندارد و به جای رفتن به امارات، ساکش را برداشت و به خانه بازگشت تا اردوی استقلال در شوک بزرگی فرو رود!

 رشید در تهران قراردادش را با استقلال فسخ کرد و فوتبالی ها تصور کردند بعد از فسخ با استقلال حتما با سپاهان قرارداد می بندد. اما انگار مظاهری علاقه خاصی به سورپرایز فوتبالی ها دارد چون فعلا هیچ اقدام خاصی نکرده و مسأله انتقالش را مسکوت گذاشته است.

از این رو فوتبالی ها بر این باورند که او منتظر جدایی مددی از استقلال است تا بعد از برکناری او برای فصل بیست و یکم هم با استقلال قرارداد ببندد، اما فعلا که خبری از عزل و نصب در استقلال نیست و با وجود وعده وزیر جدید تغییراتی صورت نگرفته است.

 استقلال طی سالهای اخیر قربانی لج و لجبازی بازیکنان و مدیران این تیم شده است و این اتفاق مثل اینکه قرار نیست تمام شود. شاید هم ریزش شدید انتهای فصل بیستم هم حاصل همین کشمکش ها بود. هر چند که دو طرف سعی می کنند خودشان را عاشق و دلسوز استقلال بدانند اما به نظر نمی‌رسد این لجبازی درونش عشقی جا داده باشد و هوادار در چنین شرایطی فقط لطمه روحی می خورد. در مورد رشید و استقلال هم باید منتظر روزهای آتی و تغییرات احتمالی ماند. آیا رشید دوباره به استقلال باز می‌گردد؟

  • علیرضا چگنی ارسالی در

    تفنگ روزجنگ برادر روز تنگ

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه