|

مجیدی به حسینی: مواظب خودت باش امشب نباید مصدوم شوی

مجیدی و غلامپور به حسینی هشدار داده‌اند تا جای ممکن حواسش به مصدومیت‌های احتمالی در این بازی باشد و اجازه ندهد بی‌جهت با مشکل مواجه شود.

لینک کوتاه کپی شد

در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رشید مظاهری در همه بازی‌ها دروازه‌بان استقلال بود. گرچه عملکرد مظاهری رضایت آنچنانی را به‌ دنبال نداشت اما به هر حال رشید تجربه خوبی را با استقلال سپری کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران ورزشی، تردیدی نیست اگر در شرایط کنونی که استقلال با کمبود دروازه‌بان دست‌و‌پنجه نرم می‌کند، مظاهری حضور داشت ماجرا طور دیگری رقم می‌خورد و کادر فنی استقلال دغدغه‌ای بابت مصدومیت احتمالی سیدحسین حسینی به دل راه نمی‌داد، اما غیبت مظاهری و از آن سو ابتلای رضایی به کرونا نگرانی‌های بسیاری را در این پست به وجود آورده است.

گرچه یک دروازه‌بان دیگر نیز در اردوی استقلال حضور دارد و اگر حسینی در جریان بازی مصدوم شود مربیان استقلال از دروازه‌بان چهارم استفاده خواهند کرد، اما فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور به حسینی هشدار داده‌اند تا جای ممکن حواسش به مصدومیت‌های احتمالی در این بازی باشد و اجازه ندهد بی‌جهت با مشکل مواجه شود.

البته احتمال اینکه یک دروازه‌بان با آسیب‌دیدگی مواجه شود نسبت به بازیکنانی که در وسط میدان حضور دارند کمتر است، اما به هر شکل باید حساب احتمالات را هم کرد و با علم به اینکه ممکن است حسینی با مصدومیت ناگهانی روبه‌رو شود، گام به این میدان گذاشت. فرهاد مجیدی به‌ درستی نکاتی را به سیدحسین حسینی گوشزد کرده تا تنها دروازه‌بان باتجربه‌اش را در این میدان از کف ندهد و ناچار به بازی دادن به دروازه‌بان چهارم تیمش که تجربه‌ای در این سطح ندارد، نشود.

باید به این نکته هم توجه داشت که بازی با الهلال اگر با درخشش حسینی همراه شود، یک نقطه عطف در دوران گلری او خواهد بود؛ دروازه‌بانی که در فینال جام حذفی حضور در قفس توری استقلال را به‌دلیل محرومیت از دست داد و بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند که اگر او برای استقلال دروازه‌بانی می‌کرد در پنالتی‌ها اتفاقات دیگری رخ می‌داد و استقلال به سمت قهرمانی در این جام حرکت می‌کرد.

به هر حال اکنون بازی با الهلال عربستان مجالی طلایی را برای شماره یک آبی‌ها پدید آورده تا خودش را دوباره احیا کند. حسینی که تا آستانه جدایی از استقلال نیز پیش رفته بود، امشب شماره یک استقلال خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه