|

استقلال تاجیکستان حریف مرموز پرسپولیس را بیشتر بشناسید

استقلال شگفتی ساز رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان بوده و در گروهی که الهلال در آن حضور داشت، توانست به عنوان تیم صدرنشین، راهی مرحله حذفی شود.

لینک کوتاه کپی شد

 نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا، برای رسیدن به جمع 8 تیم برتر این تورنمنت باید از سد حریفی مرموز عبور کند.  طی چند وقت اخیر بارها و بارها به این نکته اشاره شده که استقلال تاجیکستان برای آنکه بتواند از سد پرسپولیس بگذرد، در چند وقت اخیر خودش را مخفی کرده و هیچ اطلاعاتی از این تیم به بیرون درز نکرده است. موضوعی که یحیی گل‌محمدی در کنفرانس خبری قبل از بازی فردا شب هم درباره آن صحبت کرده و گفته که اطلاعاتش از این تیم، فقط مربوط به بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان است و حالا باید دید تجربه بازیکنان پرسپولیس می‌تواند در بازی فردا شب به نفع یحیی و تیمش تمام شود یا نه.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، استقلال تاجیکستان، شگفتی ساز رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان آسیا بوده و در گروهی که الهلال عربستان در آن حضور داشت، توانست به عنوان تیم صدرنشین، راهی مرحله حذفی شود. کار بزرگ این تیم در مرحله گروهی، پیروزی 1-4 مقابل الهلال بود.

استقلال تاجیکستان که قهرمان 7 فصل اخیر لیگ کشورش محسوب می‌شود، در حالی میزبان پرسپولیس خواهد بود که قهرمانی‌اش در فصل 2021 لیگ تاجیکستان هم قطعی شده و این تیم با آمار 53 گل زده و فقط 7 گل خورده در 17 بازی( تنها یک بازی دیگر این تیم باقیمانده) با 10 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول، صدرنشین لیگ کشورش محسوب می‌شود.

16315198251072

سه شنبه 23 شهریور 1400

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

استقلال تاجیکستان – پرسپولیس ساعت 19.30

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه