|

ساعت بازی استقلال مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا+ترکیب احتمالی

دیدار تیم‌های استقلال و الهلال از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه ۲۲ شهریور در دبی برگزار می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از فردا شب با برگزاری دیدار استقلال ایران و الهلال عربستان آغاز خواهدشد. این دیدار دوشنبه شب، ۲۲ شهریورماه از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران به میزبانی دبی امارات آغاز خواهدشد.

شاگردان مجیدی در گروه خود مقابل الشرطه عراق، الدحیل قطر و الاهلی عربستان موفق ظاهر شدند و صعود کردند. الهلال نیز در مرحله گروهی با استقلال تاجیکستان، رقیب پرسپولیس در این مرحله هم گروه بود.

آخرین بازی استقلال و الهلال، با ۱ گل به سود الهلال به پایان رسید. در آن بازی جیوونکو، بازیکن سابق یوونتوس گل پیروزی بخش عربستانی‌ها را به ثمر رساند.

ترکیب احتمالی استقلال

انتخاب مجیدی برای دو هافبک میانی تیمش مهدی مهدی پور و زبیر نیک نفس خواهد بود و سومین انتخاب وی در خط میانی نیز به احتمال قوی آرش رضاوند است که می‌تواند قدری جلوتر از دو هافبک دفاعی در نقش توپ پخش کن و سازنده ظاهر شود.

وینگر راست استقلال به احتمال بسیار زیاد وریا غفوری کاپیتان این تیم است. در حالی که مجیدی در پست وینگر چپ هم انتخاب‌های متعددی دارد، اما شانس قرار گرفتن جعفر سلمانی در این پست بیشتر است.

در خط حمله آبیها کار قدری مشخص است و احتمال اینکه زوج خط حمله این تیم از ارسلان مطهری و امین قاسمی نژاد شکل بگیرد بیشتر است. مگر آنکه مجیدی از قاسمی نژاد در پستی به جز مهاجم استفاده کند که در این صورت آنها با سیستم تک مهاجمی بازی خواهند کرد.

در این ترکیب جعفر سلمانی، زبیر نیک نفس و امین قاسمی نژاد تازه واردهایی هستند که در ترکیب اصلی قرار گرفته و برای اولین بار بازی کردن کنار یکدیگر را در این بازی مهم تجربه می‌کنند.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الهلال:

دروازه‌بان؛ سید حسین حسینی

مدافعان میانی؛ سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند و محمد دانشگر

هافبک‌های میانی؛ مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس و آرش رضاوند

وینگر راست؛ وریا غفوری

وینگر چپ؛ جعفر سلمانی

مهاجم؛ ارسلان مطهری و امین قاسمی نژاد

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه