|

یحیی هوشمندانه تهدید کرد؛ پرسپولیس بازیکن خارجی جذب کرد؟

فدراسیون تا به حال ممانعتی برای دیگر تیم‌ها نداشته،ولی بنا به همان موضوعی که ابتدای مطلب عنوان شد، مانع شده که پرسپولیس بازیکن خارجی بخرد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن خارجی بخرد؛ این موضوعی است که در هفته گذشته بار‌ها از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام شده است. آن‌ها می‌گویند، چون پرسپولیس پرونده مالی باز در فیفا دارد و رضایت شاکیان هنوز جلب شده، قانونا حق خرید مهاجم خارجی را ندارند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، اما می‌گوید بقیه تیم‌ها با شرایطی مشابه با پرسپولیس توانسته اند بازیکن و مربی خارجی بخرند و اینجا فقط جوی علیه پرسپولیس راه افتاده تا مانع از تقویت تیم شود. از طرفی گل محمدی از در دیگری هم وارد شده و از مسئولان فدراسیون فوتبال خواسته به دلیل حضور سه تیم استقلال، پرسپولیس و تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا اجازه دهند این تیم‌ها حداقل یک بازیکن خوب خارجی داشته باشند تا شانس موفقیت شان در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر شود.

اگرچه فدراسیون تا به حال ممانعتی برای دیگر تیم‌ها نداشته، ولی همچنان بنا به همان موضوعی که ابتدای مطلب عنوان شد، مانع از این شده که پرسپولیس بازیکن خارجی بخرد.

حالا که کار به اینجا رسیده و علنا اعلام شده فقط پرسپولیس حق خریدن بازیکن خارجی ندارد، مسئولان این باشگاه و در راس آن یحیی گل محمدی دست به ترفند جالبی زده اند؛ او در صحبت‌های یکی دو روز اخیرش به طور خیلی مشخص برای فدراسیون فوتبال و البته تیم ملی خط و نشان کشیده است. یحیی گل محمدی می‌گوید پرسپولیس با دادن دو مربی اش یعنی کریم باقری و مهرداد خانبان به تیم ملی، نقش پررنگی در موفقیت‌های اخیر تیم ملی داشته است. حرف‌های گل محمدی تهدید نهفته‌ای دارد! او در لفافه این پیغام را می‌رساند که اگر قرار باشد فدراسیون به پرسپولیس در این مسیر کمک نکند، پرسپولیس هم (احتمالا) قرار نیست از این به بعد به تیم ملی و فدراسیون فوتبال کمک کند.

تهدید نهفته یحیی گل محمدی حالا کارساز شده و به نظر می‌رسد مسئولان فدراسیون فوتبال پیام پرسپولیسی‌ها را شنیده اند و در پی حل مشکل هستند، ولی موضوع جدیدتر این است که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه به دلیل شکایت گابریل کالدرون، سرمربی سابق بسته شده است. سرخ‌های تهرانی در تلاش برای حل این مشکل هستند و گفته اند به زودی پنجره باز می‌شود. حال اگر چنین اتفاقی رخ دهد، فدراسیون هم با توجه به هشدار نهفته‌ای که پرسپولیسی‌ها داده اند، جواز خرید حداقل یک بازیکن خارجی را به این باشگاه خواهند داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه