|

شفاف‌سازی دروازه‌بان استقلال در مورد ابتلاش به کرونا

علیرضا رضایی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: سه روز پیش تست کرونایم مثبت اعلام شد، اما نتیجه نهایی فردا مشخص می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا رضایی اظهار داشت: سه روز پیش تست کرونایم مثبت اعلام شد و در قرنطینه به سر می‌برم. همه می‌دانند قوانین فرودگاه سختگیرانه است و زمانی که از من تست گرفتند، منفی اعلام شده بود. مشکلی نداشتم و پیش خودم فکر کردم حتما سرما خورده‌ام. زمانی که تست کرونایم مثبت شد، به قرنطینه رفتم. خودم حس می‌کنم سرما خورده‌ام و قرار است فردا (یکشنبه) از طرف AFC از من تست نهایی بگیرند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تسنیم، وی افزود: الان حالم کمی بهتر شده، اما روز دوم ابتلایم به کرونا واقعا حالم بد بود و بدن درد داشتم. برخی گفته‌اند چون به مراکز خرید رفته‌ بودیم کرونا گرفته‌ام، در صورتی که آن روز من تستم مثبت اعلام شده بود و قرنطینه بودم. تنها دو جلسه با استقلال در دبی تمرین کرده‌ام.

رضایی در رابطه با وضعیت سیدحسین حسینی دیگر دروازه‌بان آبی‌پوشان گفت: امیدوارم حسینی کرونا نگرفته باشد، چون اتفاق خوبی در آستانه بازی با الهلال نخواهد بود. این مسئله را بگویم که خودم مطمئن نیستم کرونا گرفته باشم، چون تست کرونایی که اینجا از ما می‌گیرند درصدی خطا دارد و فردا که از طرف AFC تست می‌گیرند، دقیق مشخص خواهد شد. ضمن اینکه اینطور نیست که ورود و خروج در دبی راحت باشد. برخی‌ها گفته‌اند من باعث کرونا در اردوی تیم شده‌ام، در شرایطی این صحبت‌ها ناعادلانه است و امروز عذابش را من می‌کشم.

استقلال برای دیدار با الهلال در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که روز سه شنبه هفته جاری برگزار می‌شود در شهر دبی امارات به سر می‌برد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه