|

گل‌محمدی دیگر به تیم ملی مربی نمی‌دهد؟

یحیی به دو دلیل انتظار داشت فدراسیون فوتبال با قرمزها همکاری کرده و مجوز خرید مهاجم خارجی را به آنها بدهد.

لینک کوتاه کپی شد

حضور موازی کریم باقری و مهرداد خانبان در کادر تیم ملی و پرسپولیس به چالشی بزرگ برای یحیی گل‌محمدی در آستانه دیدار با استقلال تاجیکستان تبدیل و همین مساله باعث شد تا مربی و آنالیزور قرمزها با تاخیر به اردوی تیم ملی اضافه شوند. یحیی گل‌محمدی روز گذشته و ساعاتی پیش از پرواز تیمش به تاجیکستان روی خط برنامه ورزش و مردم آمد و در بین صحبتهایش اشاره‌ای به حضور مربیان این باشگاه در اردوی تیم ملی داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، یحیی گل‌محمدی که کاملا از تصمیم اتخاذ شده فدراسیون فوتبال درباره ندادن مجوز به پرسپولیس برای جذب بازیکن شاکی به نظر می‌رسید گفت: بیشترین بازیکن را پرسپولیس به تیم ملی داده، حتی مربی‌هایشان، آقایان باقری و خانبان. من بحث دارم که چرا با مربی که با باشگاهش قرارداد دارد برای تیم ملی قرارداد امضا می‌شود. با این حال در شرایطی که خودمان اوضاع حساسی داریم و احتیاج داشتیم به این مربیان و بازیکنان، اما خیلی راحت اجازه دادیم که این اتفاق بیفتد چون در نهایت وقتی تیم ملی موفق باشد افتخار برای باشگاه ماست، اما همه چیز یکطرفه است. باشگاه ما به فدراسیون خدمات می‌دهد و ما از آن طرف گفتیم یک بازیکن اجازه بدهید بگیریم که متأسفانه این اجازه را به ما ندادند.

یحیی به دو دلیل انتظار داشت فدراسیون فوتبال با قرمزها همکاری کرده و مجوز خرید مهاجم خارجی را به آنها بدهد تا در لیگ و آسیا حداقل دو مهره ذخیره در خط حمله برای بازی‌های مختلف داشته باشد. اولین دلیل او، حضور پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بود و گل‌محمدی انتظار داشت فدراسیون برای این تیم استثنا قائل شود.

دومین دلیلی که یحیی به حساب آن مذاکرات اولیه با کی‌روش استنلی را پیش برده بود، همکاری او و باشگاه پرسپولیس با فدراسیون جهت حضور مهرداد خانبان و کریم باقری در این مقطع حساس در تیم ملی است و سرمربی قهرمان لیگ امیدوار بود حالا که او با حضور همکارانش در تیم ملی موافقت کرده، فدراسیون هم با پرسپولیس همکاری کند.

هر چند پیش از این صحبت‌هایی درباره توافق مجید صدری و شهاب عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال درباره جذب مهاجم خارجی شنیده شد اما فدراسیون در نهایت به قرمزها پاسخ منفی داد تا یحیی اینگونه شاکی و عصبانی شود. حال باید منتظر ماند و دید آیا یحیی پس از این اتفاق و عدم همکاری فدراسیون با قرمزها، اجازه حضور کریم باقری و خانبان را در اردوی تیم ملی خواهد داد یا نه.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه