|

(عکس) علی دایی در جشن ۵۰ سالگی استقلال امارات

از علی‌ دایی دعوت شده که در تاریخ دوم دسامبر (برابر با پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰) در جشن استقلال امارات در دبی شرکت کند.

لینک کوتاه کپی شد

سازمان ورزش امارات به مناسبت پنجاهمین سالگرد استقلال این کشور در دوم دسامبر سال ۲۰۲۱ در نظر دارد نمایشگاه ورزشی در دبی برپا کند. یکی از مسئولان برگزاری این نمایشگاه گفت: با توجه به سپری شدن ۵۰ سال از استقلال کشور امارات در نظر داریم تا دستاوردهای ورزشی کشورمان را طی این نیم قرن در قالب نمایشگاهی به معرض نمایش بگذاریم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، وی تأکید کرد: به همین بهانه از ستاره های بزرگ ورزش جهان و البته مدیران باشگاه‌های مطرح برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آورده ایم تا آنها هم در این رویداد حضور پیدا کرده و داشته های ورزشی خودشان را برای به اشتراک گذاشتن با ما و دیگر ورزشکاران یا مدیران ورزشی به دبی بیاورند.

این مدیر اجرایی نمایشگاه مذکور خاطرنشان کرد: از مدیران باشگاه‌های ریورپلاته آرژانتین و سائوپائولوی برزیل دعوت به عمل آورده ایم تا در این مراسم شرکت کنند. البته با مدیران دیگر باشگاه های بزرگ جهان هم مکاتباتی برای حضور در این مراسم انجام شده ولی در حال حاضر درباره کسانی صحبت می‌کنیم که به دعوت ما پاسخ مثبت داده و قطعا می آیند.

16313276777195

این فرد مسئول درباره حضور ستاره های ورزشی کشورمان به چهره های بزرگی در فوتبال اشاره کرد و توضیح داد: از علی‌ دایی دعوت کردیم که در تاریخ دوم دسامبر (برابر با پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰) به دبی بیاید که دعوت ما را پذیرفت. همچنین حسن روشن و حسن نظری بازیکنان قدیمی تیم ملی فوتبال ایران هم با قبول این دعوت در همان تاریخ به امارات می آیند.

وی یادآور شد: روشن و نظری که ۴۰ سال پیش در باشگاه الاهلی در این تیم توپ می زدند پس از ۴ دهه دوباره در دبی کنار هم خواهند بود و این برای طرفداران قدیمی باشگاه الاهلی جذابیت زیادی دارد چون هر دو از ستاره های آن دوران باشگاه محسوب می شدند.

بازیکنان بزرگ دیگری از کشورمان همچون علی کریمی ملقب به جادوگر هم در فهرست دعوت شدگان به این مراسم هستند که هنوز برای حضور در نمایشگاه ورزشی امارات به مسئولان برگزار کننده پاسخ قطعی نداده اند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه