|

تلاش این دو نفر برای بازگشت به استقلال؛ این ها باعث سقوط استقلال شدند

دو تن از مدیران سابق استقلال که همواره سودای بازگشت را در سر داشتند این روزها فعالیت خود را برای حضور در استقلال چند برابر کرده اند.

لینک کوتاه کپی شد

از هفته گذشته که احتمال تغییرات مدیریتی در استقلال قوت گرفته فعالیت فعالان مجازی و حامیان این دو مدیر هم چند برابر شده حال آنکه نتیجه عملکرد یکی از این دو در آخرین دوره حضور چیزی به جز ناکامی و اشتباهات مکرر مدیریتی نبوده است و دیگری هم سقوط تاریخی استقلال و فرار محبوب‌ترین ستاره‌ها حاصل مدیریتش بوده است.

به  گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری، این مدیران البته غیر از حامیان شناخته شده‌ای که همیشه به همراه آن‌ها به استقلال بازگشته اند، مخالفان جدی هم در فضای مجازی دارند که شیوه مدیریتی آن‌ها را یکی از عوامل مشکلات این باشگاه در سال‌های گذشته دانسته اند. به نظر می‌رسد این روش‌های سنتی برای تبلیغات رسانه‌ای و تصاحب کرسی مدیریت یک باشگاه مطرح دیگر نتیجه‌ای ندارد و حاصلی برای مدیران خانه نشین نخواهد داشت.

این روز‌ها این دو مدیر که یکی از آن‌ها در هرج و مرج امروز باشگاه نقش پر رنگی دارد و فاجعه فعلی استقلال محصول کار‌های بی حساب و کتاب اوست و دیگری کارنامه اش چیزی جز نابودی استقلال در دوران مختلف حضورش در این باشگاه نبوده به اتفاق یک کلاهبردار که خودش را رییس بالقوه هیات مدیره استقلال می‌داند در فضای مجازی خودشان را گزینه‌های استقلال معرفی می‌کنند و هواداران را از آینده‌ای که در انتظار باشگاه است می‌ترسانند.

این کلاهبردار با برخی اعضای سابق هیات مدیره و مدیریت اجرایی استقلال تشکیل تیم داده و اینگونه وانمود می‌کند که توان مالی بالایی برای حل بحران استقلال دارد، در حالی که اطرافیان او به خوبی می‌دانند حتی فاقد بنیه مالی اداره یک تیم دسته اولی است. جالب اینجاست که هم این شخص و هم دو مدیر سابق مدعی هستند وزیر آن‌ها را برای اداره استقلال در نظر گرفته است!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه