|

مجیدی در استقلال می ماند؟

یکی از تکراری‌ترین اتفاقات فصل گذشته استقلال اختلافات متعدد مجیدی با مددی بود اما حالا با برکناری مددی احتمالا فرهاد ماندی می شود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته لیگ برتر روز‌های پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. این تیم فصل را با محمود فکری آغاز کرد؛ اما نتایج ضعیف آبی‌پوشان باعث شد این مربی جای خودش را به فرهاد مجیدی بدهد. کاپیتان سابق آبی‌پوشان نسبت به فکری عملکرد بهتری داشت؛ اما در نهایت نتوانست به موفقیتی دست پیدا کند و در لیگ به مقام سوم رسید و در جام حذفی هم در فینال نتیجه را به فولاد خوزستان واگذار کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میزان، یکی از تکراری‌ترین اتفاقاتی که در فصل گذشته در استقلال رخ داد اختلافات متعدد مجیدی با مددی بود. این اختلافات باعث شد هواداران استقلال از سرمربی تیم‌شان حمایت کنند. در حال حاضر هم با توجه به تغییر وزیر ورزش و جوانان مددی به زودی از سمت خود در استقلال برکنار خواهد شد؛ اما مجیدی تصمیمی برای جدایی از استقلال ندارد و این مربی در فصل آینده هم به کار خود در این تیم ادامه خواهد داد.

بعید است مدیرعامل بعدی استقلال مشکلی با ادامه مربیگری مجیدی در این تیم داشته باشد؛ چرا که هم مجیدی با این تیم قرارداد دارد و هم اینکه مدیرعامل جدید استقلال نمی‌خواهد هواداران این تیم را روبروی خود ببیند. استقلال روز بیست و دوم شهریور با تیم الهلال عربستان بازی خواهد داشت و پس از این بازی تکلیف مدیریت این باشگاه مشخص خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه