|

وقتی الهلال حریف استقلال تا بن دندان مسلح است!

کاروان تیم فوتبال الهلال عربستان برای رویارویی با استقلال، عصر امروز با پروازی اختصاصی راهی دبی می شود.

لینک کوتاه کپی شد

تنها ۴ روز تا زمان برگزاری دیدار حساس میان استقلال و الهلال عربستان از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است. شاگردان مجیدی ۴ روز پیش راهی دبی شده و در دیداری دوستانه نیز با نتیجه قاطع ۷ بر یک تیم رجیونال امارات را در هم کوبیدند. 

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، اما حریف استقلال نیز قرار است امروز راهی کشور امارات شود. روزنامه الریاضیه نوشته است که الهلال با پروازی اختصاصی رأس ساعت ۱۹ به وقت ریاض راهی دبی می شود تا پس از استقرار در این شهر و گذراندن ۲۴ ساعت قرنطینه، تمرینات خود را از سر بگیرد.

قرار است پس از اضافه شدن بازیکنان ملی پوش به کاروان الهلال، آنها به امارات سفر کنند و این تیم آخرین جلسه تمرینی خود را نیز عصر یکشنبه هفته آینده در استادیوم زعبیل امارات برگزار می کند. الهلال در آخرین دیدار دوستانه خود پیش از جدال با استقلال، مقابل الفیصلی با تساوی ۲ – ۲ متوقف شد.

دیدار استقلال و الهلال روز دوشنبه ۲۲ شهریور در استادیوم زعبیل امارات برگزار می شود. پیش از این گفته شده بود که این بازی با حضور تماشاگر برگزار می شود ولی روز گذشته روزنامه الریاضیه اعلام کرد که این دیدار بدون حضور هواداران دو تیم به انجام می رسد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه