|

سرمربی مشهور لیگ برتری ماشین گران‌قیمتش را در قمار باخت!

یکی از مربیان معروف لیگ برتری که یک ماشین آلمانی گران قیمت داشته، آن را در بازی قمار باخته و آن را از دست داده است.

لینک کوتاه کپی شد

از قدیم گفته‌اند پول بیش‌ازاندازه مایه درد سر است و بعضی‌ها نمی‌دانند با پول زیادی که دارند چکار کنند ؟البته مشهور شدن هم کم از پول زیاد ندارد و در این دو مورد یک وجه مشترک وجود دارد و آن این است که شما باید جنبه و ظرفیت داشته باشید تا به بی‌راهه کشیده نشوید. اما متأسفانه خیلی‌ها جنبه پول زیاد و یا شهرت را ندارند و بعد از رسیدن به شهرت و یا پول زیاد به بی‌راهه می‌روند!

در همین راستا شنیده می‌شود، یک سرمربی لیگ برتری که مشهور هم هست متاسفانه علاقه خاصی به بازی پوکر دارد. علاقه وی به این سرگرمی ویرانگر باعث شده این مربی مشهور زیاد پای میز بنشیند و طبیعی است که مثل تمام قماربازان در درازمدت در این بازی بازنده است تا جاییکه شنیده می‌شود چندی پیش در بازی پوکر به شکل میلیاردی باخته است.

بر اساس همین شنیده‌ها این سرمربی مشهور در چند وقت اخیر چندین بار پوکر بازی کرده و در مجموع بد باخته است تا جاییکه ماشین گران‌قیمتش را که میلیاردها تومان می‌ارزد را بر سر قمار ازدست‌داده است. البته همان‌طور که گفتیم این بخشی از ضرر و زیان این مربی بوده چون او در این مدت چند میلیارد تومان پول به دست آورده و متأسفانه خیلی راحت در بازی پوکر ازدست‌داده است. دوستان و فامیل این سرمربی پادرمیانی کرده‌اند تا با تقسیط مبلغ بدهی، جناب طلبکار اتومبیل لاکچری آقای کوچ را از زیر پایش بیرون نکشد و آبروی او را علنا نبرد!

گفته میشود که زیاده روی وی در این سرگرمی مصیبت زا باعث شده که وی در قرض‌های کلان وارد شود و این بی نظمی مالی قطعا در آینده برای او مشکل ایجاد خواهد کرد!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه