|

تراکتور سه بر صفر بازنده می‌شود؟

در خصوص وضعیت تراکتور محتمل‌ترین گزینه، در نظر گرفتن انصراف تراکتور و صعود النصر به مرحله یک‌چهارم نهایی خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

امروز (چهارشنبه) با مثبت شدن تست کرونای دو بازیکن تراکتور، این باشگاه طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا یا باید دیدار مقابل النصر را به تعویق بیندازد، یا تراکتور از حضور در مسابقه انصراف می‌دهد.

به گزارش «شایانیوز»، یکی از مدیران AFC در گفت‌وگو با سایت عربی «کوره» در همین باره اظهار داشت: قوانین AFC درخصوص برگزاری بازی‌ها در شرایط شیوع کرونا بسیار شفاف است و همه باشگاه‌ها با آن آشنا هستند. در بند 4.3 آیین‌نامه مسابقات به صراحت آمده اگر تیم مورد نظر به هر دلیلی، کمتر از 13 بازیکن برای یک مسابقه داشته باشد (شامل یک دروازه‌بان)، نمی‌تواند در آن بازی به میدان برود و خودش مسئول بازی نکردن در این دیدار است که این موضوع، انصراف از مسابقه تلقی می‌شود.

وی در ادامه گفت: کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال بررسی نامه و در نظر گرفتن شرایط ویژه است که در دوره فعلی رقابت‌ها، اعمال این شرایط به‌ خاطر برنامه بازی‌ها امری دشوار است. پس احتمال کمی دارد که وضعیت تراکتور، جزو شرایط ویژه محسوب شود و محتمل‌ترین گزینه، در نظر گرفتن انصراف تراکتور و صعود النصر به مرحله یک‌چهارم نهایی خواهد بود.

مطابق برنامه رقابت‌ها، تراکتور روز 23 شهریور باید به مصاف النصر عربستان برود که برگزاری این مسابقه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه