|

چرا باشگاه استقلال نتواست قاسمی نژاد را بخرد؟

​فرهاد مجیدی در یکی از کنفرانس‌های مطبوعاتی خود صراحتاً اسم امین قاسمی‌نژاد درآورد و گفت از باشگاه خواسته‌ام این بازیکن را بخرند.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی در یکی از معدود کنفرانس‌های مطبوعاتی خود صراحتاً اسم امین قاسمی‌نژاد درآورد و گفت از باشگاه خواسته‌ام این بازیکن را بخرند.

انتظار می‌رفت مدیران باشگاه استقلال و به خصوص اعضای متمول هیئت مدیره این باشگاه هرطور شده پول رضایتنامه قاسمی‌نژاد را بدهند و این بازیکن را از پدیده مشهد جذب کنند کاری که پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی و بعدها فرشاد فرجی کرد.

آنچه مسلم است مسئولان پدیده اگر پول بیشتر می‌گرفتند، رضایت قاسمی‌نژاد را صادر می‌کردند اما سوال اینجاست که چرا باشگاه استقلال حاضر است قرارداد یک بازیکن معمولی خود را ناگهان چند برابر کند اما به قاسمی‌نژاد که رسید حاضر نشدند یک میلیارد بیشتر برای پول رضایتنامه او بپردازند؟

البته عده ای می‌گویند به خاطر انتقال باشگاه شهرخودرو به پدیده یکسری مشکلات اداری پیش آمد اما همه می‌دانند که در این قبیل موارد پول حلال مشکلات است و اگر استقلال کمی بیشتر سر کیسه را شل می‌کرد مسلماً قاسمی‌نژاد می‌توانست در لیگ قهرمانان آسیا برای استقلال بازی کند و جانی تازه به خط میانی این تیم بدهد.

 بعد از رفتن علی کریمی به لیگ قطر استقلال واقعاً به بازیکنی چون قاسمی‌نژاد نیاز داشت. در آن سو پرسپولیس مهدی ترابی را برگرداند تا خط هافبکش حسابی تقویت شود اما حالا مجیدی می‌تواند بگوید من فقط یک بازیکن را می‌خواستم و همان یک بازیکن را هم جذب نکردند. هرچند که آرمان رمضانی هم به لیست استقلال اضافه شد اما بعید است با وجود امثال دیاباته ،قایدی و مطهری خیلی به رمضانی بازی برسد و اساسا جذب قاسمی‌نژاد ربطی به آ رمان رمضانی نداشت.

منبع:دانشجو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها