|

یورگن کلوپ:از عملکرد تیمم راضی هستم

یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول گفت:با اینکه تیمم در اولدترافورد از رقیب سنتیش شکست خورد اما از عملکرد تیمم و بازیکنانم راضی هستم.

لینک کوتاه کپی شد

لیورپول با شکست ۳ بر ۲ مقابل منچستریونایتد از گردونه رقابت‌های جام حذفی انگلیس کنار رفت، اما یورگن کلوپ از برخی چیزها در تیمش راضی بود.

کلوپ در این باره گفت: «این چیزی نبود که ما می‌خواستیم، بنابراین حذف‌مان از این رقابت‌ها ناامیدکننده است. در این دیدار در بهترین فرم و شکل خود نبودیم، اما گام‌های زیادی در مسیری درست برداشتیم. بازیکنان‌مان واقعاً می‌خواستند سرنوشت بازی را تغییر دهند، آنها می‌خواستند گلزنی کنند که این نکته خوبی است. این کار را انجام دادیم و دو بار هم دروازه منچستریونایتد را باز کردیم، اما در نهایت آنها ۳ گل زدند و راهی مرحله بعد شدند. باید از این بازی چیزهای مثبتی را ببینیم و خود من گام‌های مثبتی را از بازیکنان دیدم که در مسیر درستی قدم برداشتند.»

کلوپ در پایان بیان کرد: «آماده‌سازی خوبی برای ما به منظور رویارویی با تاتنهام بود. می‌دانیم که دقیقاً باید روی چه چیزهایی کار کنیم. وقتی هم در شرایطی قرار دارید که دوستش ندارید، می‌خواهید از آن خارج شوید.»

منبع: خبرورزشی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها